Papierové vrecká malé
Ide o tzv. „lekárenské vrecká“. Hodia sa na balenie drobných predmetov. Sú vyrobené z kvalitného bieleho papiera, preto pôsobia estetickým dojmom.
Po použití sa ľahko recyklujú a nezanechávajú po sebe žiadne škodlivé látky.
Tieto „lekárenské vrecká“ z kvalitného bieleho papiera sú vhodné na balenie drobných predmetov, pôsobia esteticky a ľahko sa recyklujú.
| dĺžka | 80 mm |
| výška | 110 mm |
| materiál | papier |
| farba | biela |
| gramáž | 35 g/m2 |
| počet ks v balení | 4000 |
| colná nomenklatúra | 48194000 |
Tieto „lekárenské vrecká“ z kvalitného bieleho papiera sú vhodné na balenie drobných predmetov, pôsobia esteticky a ľahko sa recyklujú.
| dĺžka | 110 mm |
| výška | 170 mm |
| materiál | papier |
| farba | biela |
| gramáž | 35 g/m2 |
| počet ks v balení | 3000 |
| colná nomenklatúra | 48194000 |
Tieto „lekárenské vrecká“ z kvalitného bieleho papiera sú vhodné na balenie drobných predmetov, pôsobia esteticky a ľahko sa recyklujú.
| dĺžka | 130 mm |
| výška | 190 mm |
| materiál | papier |
| farba | biela |
| gramáž | 35 g/m2 |
| počet ks v balení | 2000 |
| colná nomenklatúra | 48194000 |