Papierové vrecká s bočnými skladmi
Univerzálne a lacné vrecká. Sú podobné ako známe desiatové vrecká, vďaka roztiahnuteľným bočným stenám, ale majú väčší objem.
Sú vyrobené z kvalitného papiera, preto sú dostatočne pevné a netrhajú sa. Pôsobia estetickým prírodným dojmom. Ide o ekologický obal, ktorý sa dá ľahko recyklovať.
Používajú sa na balenie menšieho tovaru, napríklad kozmetiky, byliniek a ako darčekové obaly.
Univerzálne a cenovo dostupné papierové vrecká s väčším objemom a roztiahnuteľnými bočnými stenami. Sú pevné, estetické, ekologické a ideálne na balenie kozmetiky, byliniek či darčekov.
| dĺžka | 100 mm |
| výška | 220 mm |
| materiál | papier |
| farba | hnedá |
| nosnosť | 0,5 kg |
| gramáž | 35 g/m2 |
| počet ks v balení | 500 |
| bočné sklady | 50 mm |
| colná nomenklatúra | 48194000 |
Univerzálne a cenovo dostupné papierové vrecká s väčším objemom a roztiahnuteľnými bočnými stenami. Sú pevné, estetické, ekologické a ideálne na balenie kozmetiky, byliniek či darčekov.
| dĺžka | 120 mm |
| výška | 240 mm |
| materiál | papier |
| farba | hnedá |
| nosnosť | 1 kg |
| gramáž | 35 g/m2 |
| počet ks v balení | 500 |
| bočné sklady | 50 mm |
| colná nomenklatúra | 48194000 |
Univerzálne a cenovo dostupné papierové vrecká s väčším objemom a roztiahnuteľnými bočnými stenami. Sú pevné, estetické, ekologické a ideálne na balenie kozmetiky, byliniek či darčekov.
| dĺžka | 140 mm |
| výška | 320 mm |
| materiál | papier |
| farba | hnedá |
| nosnosť | 2 kg |
| gramáž | 35 g/m2 |
| počet ks v balení | 500 |
| bočné sklady | 70 mm |
| colná nomenklatúra | 48194000 |
Univerzálne a cenovo dostupné papierové vrecká s väčším objemom a roztiahnuteľnými bočnými stenami. Sú pevné, estetické, ekologické a ideálne na balenie kozmetiky, byliniek či darčekov.
| dĺžka | 150 mm |
| výška | 350 mm |
| materiál | papier |
| farba | hnedá |
| nosnosť | 2,5 kg |
| gramáž | 35 g/m2 |
| počet ks v balení | 500 |
| bočné sklady | 70 mm |
| colná nomenklatúra | 48194000 |