Papierový tanier biely
Taniere sú vyrobené z kvalitného a pevného papiera, ktorý je certifikovaný pre priamy kontakt s potravinami. Vhodný na použitie v domácnostiach a profesionálnych prevádzkach.
Vďaka pevnej konštrukcii zvládnu tieto tácky a taniere na jedlo aj ťažšie pokrmy. Ak hľadáte jednorazové tácky, ktoré sú zároveň ekologické a funkčné, naša ponuka vás určite nesklame.
Taniere sú vyrobené z kvalitného a pevného papiera, ktorý je certifikovaný pre priamy kontakt s potravinami. Vhodný na použitie v domácnostiach a profesionálnych prevádzkach.
Vďaka pevnej konštrukcii zvládnu tieto taniere na jedlo aj ťažšie pokrmy, takže sú ideálne pre širokú škálu jedál od grilovaných pochúťok až po sladké dezerty. Ak hľadáte jednorazové taniere, ktoré sú zároveň ekologické a funkčné, naša ponuka vás určite nesklame.
Taniere sú určené primárne pre suché a netučné potraviny.
| výška | 1,3 cm |
| materiál | papier |
| farba | biela |
| hmotnosť | 8,5 g |
| priemer | 18,5 cm |
| počet ks v balení | 500 |
| colná nomenklatúra | 48236910 |
Taniere sú vyrobené z kvalitného a pevného papiera, ktorý je certifikovaný pre priamy kontakt s potravinami. Vhodný na použitie v domácnostiach a profesionálnych prevádzkach.
Vďaka pevnej konštrukcii zvládnu tieto taniere na jedlo aj ťažšie pokrmy, takže sú ideálne pre širokú škálu jedál od grilovaných pochúťok až po sladké dezerty. Ak hľadáte jednorazové taniere, ktoré sú zároveň ekologické a funkčné, naša ponuka vás určite nesklame.
Taniere sú určené primárne pre suché a netučné potraviny.
| výška | 1,6 cm |
| materiál | papier |
| farba | biela |
| hmotnosť | 12,6 g |
| priemer | 22,5 cm |
| počet ks v balení | 500 |
| colná nomenklatúra | 48236910 |