PE fólia zakrývacia
Zakrývacia polyetylénová fólia sa používa na vrchné zakrytie tovaru prepravovaného na paletách, aby nedošlo k jeho znehodnoteniu či poškodeniu z dôvodu pôsobenia prírodných vplyvov.
- ochrana pred nečistotami, prachom, dažďom
- rozmerovo prispôsobená EURO paletám (fólia s veľkosťou 120 × 160 cm)
- navinuté na kotúči
- perforácia pre jednoduché odtrhnutie
Nutnou súčasťou fólie na zakrývanie paliet je prieťažná stretch fólia, s ktorou kryciu fóliu zafixujete k vrchnej časti paletizovaného tovaru.
Polyetylénová fólia sa používa na vrchné zakrytie tovaru prepravovaného na paletách, aby nedošlo k jeho znehodnoteniu či poškodeniu z dôvodu pôsobenia prírodných vplyvov. Poslúži teda najmä na ochranu pred dažďom alebo prachovými časticami. Svojimi rozmermi 120x160 cm je ideálna na zakrývanie tovaru na EURO paletách. Fóliu dodávame navinutú na kotúči, na ktorom sú jednotlivé kusy oddelené perforáciou, takže sa dajú od seba ľahko odtrhnúť.
Technické parametre nájdete vo vlastnostiach tohto produktu.
Nutnou súčasťou fólie na zakrývanie paliet je prieťažná stretch fólia, pomocou ktorej zafixujete kryciu fóliu k vrchnej časti paletizovaného tovaru. Pozrite sa taktiež na našu ponuku stretch fólií.
| šírka kotúča | 1200 mm |
| materiál | polyethylen (LDPE) |
| farba | transparentné |
| hrúbka materiálu | 40 µm |
| typ | plochá |
| hmotnosť role | 18 kg |
| na kotúči | 250 ks |
| rozmery | 1200x1600 mm |
| colná nomenklatúra | 39201025 |
Polyetylénová fólia sa používa na vrchné zakrytie tovaru prepravovaného na paletách, aby nedošlo k jeho znehodnoteniu či poškodeniu z dôvodu pôsobenia prírodných vplyvov. Poslúži teda najmä na ochranu pred dažďom alebo prachovými časticami. Svojimi rozmermi 120x160 cm je ideálna na zakrývanie tovaru na EURO paletách. Fóliu dodávame navinutú na kotúči, na ktorom sú jednotlivé kusy oddelené perforáciou, takže sa dajú od seba ľahko odtrhnúť.
Technické parametre nájdete vo vlastnostiach tohto produktu.
Jedná sa o 100% recyklát.
Nutnou súčasťou fólie na zakrývanie paliet je prieťažná stretch fólia, pomocou ktorej zafixujete kryciu fóliu k vrchnej časti paletizovaného tovaru. Pozrite sa taktiež na našu ponuku stretch fólií.
| šírka kotúča | 1200 mm |
| dĺžka | 480000 mm |
| materiál | polyethylen (LDPE) |
| farba | transparentné |
| hrúbka materiálu | 30 µm |
| typ | plochá |
| priemer dutinky | 86,3 mm |
| hmotnosť role | 17 kg |
| hmotnosť dutinky | 1,06 kg |
| na kotúči | 300 ks |
| hmotnosť fólie | 15,94 kg |
| priemer dutinky vnútorný | 76 mm |
| priemer kotúča | 161 mm |
| podiel recyklátu | 100% |
| rozmery | 1200x1600 mm |
| colná nomenklatúra | 39201025 |