PE vrece ploché
Kvalitné polyetylénové vrecia na balenie objemného tovaru. Vďaka materiálu s hrúbkou 0,1 – 0,2 mm majú vrecia zvýšenú pevnosť.
Produkt nájdete v kategóriách:
Varianty produktu
1,16 €
1,10 €
1,04 €
0,99 €
0,93 €
PYPE 600 1000
- vrecia vhodné aj na balenie ťažkých a objemných predmetov
- hrúbka materiálu zaisťuje zvýšenú pevnosť
- neprepúšťa vodu, chráni pred dažďom
- je možné použiť aj ako vložku do prepravných obalov (krabíc, prepraviek a pod.)
| šírka | 600 mm |
| výška | 1000 mm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| hrúbka materiálu | 150 µm |
| balenie | 50 ks |
| colná nomenklatúra | 39201089 |
1,53 €
1,45 €
1,37 €
1,30 €
1,22 €
PYPE 600 1200
- vrecia vhodné aj na balenie ťažkých a objemných predmetov
- hrúbka materiálu zaisťuje zvýšenú pevnosť
- neprepúšťa vodu, chráni pred dažďom
- je možné použiť aj ako vložku do prepravných obalov (krabíc, prepraviek a pod.)
| šírka | 600 mm |
| výška | 1200 mm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| hrúbka materiálu | 200 µm |
| balenie | 20 ks |
| colná nomenklatúra | 39201089 |
1,32 €
1,26 €
1,19 €
1,12 €
1,06 €
PYPE 700 1400
- vrecia vhodné aj na balenie ťažkých a objemných predmetov
- hrúbka materiálu zaisťuje zvýšenú pevnosť
- neprepúšťa vodu, chráni pred dažďom
- je možné použiť aj ako vložku do prepravných obalov (krabíc, prepraviek a pod.)
| šírka | 700 mm |
| výška | 1400 mm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| hrúbka materiálu | 100 µm |
| balenie | 50 ks |
| colná nomenklatúra | 39232100 |
1,30 €
1,23 €
1,17 €
1,10 €
1,04 €
PYPE 800 1200 100
- vrecia vhodné aj na balenie ťažkých a objemných predmetov
- hrúbka materiálu zaisťuje zvýšenú pevnosť
- neprepúšťa vodu, chráni pred dažďom
- je možné použiť aj ako vložku do prepravných obalov (krabíc, prepraviek a pod.)
| šírka | 800 mm |
| výška | 1200 mm |
| materiál | PE regranulát (nie pre styk s potravinami) |
| hrúbka materiálu | 100 µm |
| balenie | 50 ks |
| colná nomenklatúra | 39201025 |
1,83 €
1,74 €
1,65 €
1,56 €
1,47 €
PYPE 1000 1500
- vrecia vhodné aj na balenie ťažkých a objemných predmetov
- hrúbka materiálu zaisťuje zvýšenú pevnosť
| šírka | 1000 mm |
| výška | 1500 mm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| hrúbka materiálu | 100 µm |
| balenie | 50 ks |
| colná nomenklatúra | 39201025 |