Penový PE profil L
Profily z penového polyetylénu sa používajú na ochranu hrán produktov. Vhodné sú aj na predmety s veľmi citlivým povrchom.
- dokonale tlmia nárazy aj otrasy
- šetrné aj k citlivým povrchom
- ohybné
- ľahko sa dajú prispôsobiť potrebným rozmerom
- odolné proti vlhkosti a teplotným výkyvom
- Profil L: vhodný pre rozmerné produkty (nábytok, stroje)
Podnikáme ďalšie kroky smerom k udržateľnosti - všetky penové profily, ktoré teraz ponúkáme, sú vyrobené zo 100 % recyklovaného a 100 % recyklovateľného materiálu Ocean Green.
Produkt nájdete v kategóriách:
Varianty produktu
0,83 €
0,83 €
0,75 €
PEP L5050 OG
- ochrana citlivých častí produktu
- profil L: vhodný na ochranu objemného tovaru napr. nábytku
- jednoduchá úprava na potrebné rozmery
- ohybný, ľahký
- opakovane použiteľný
- jednoduchá aplikácia na produkt
- výroba bez freónov
- 100% recyklovaný a 100% recyklovateľný materiál Ocean Green
Penové profily sú dostupné aj v ďalších tvaroch. Na objednávku si môžete vybrať aj z viacerých rozmerov.
| dĺžka/ks | 2 m |
| materiál | pěnový polyethylen (EPE), 100% recyklát |
| farba | tmavo zelená |
| hrúbka materiálu | 7 mm |
| typ | L |
| rozmer A | 50 mm |
| rozmer B | 50 mm |
| špecifikácia | náhrada za PEP L50 |
| colná nomenklatúra | 39211900 |
1,41 €
1,27 €
1,27 €
PEP L7575 OG
- ochrana citlivých častí produktu
- profil L: vhodný na ochranu objemného tovaru napr. nábytku
- jednoduchá úprava na potrebné rozmery
- ohybný, ľahký
- opakovane použiteľný
- jednoduchá aplikácia na produkt
- výroba bez freónov
- 100% recyklovaný a 100% recyklovateľný materiál Ocean Green
Penové profily sú dostupné aj v ďalších tvaroch. Na objednávku si môžete vybrať aj z viacerých rozmerov.
| dĺžka/ks | 2 m |
| materiál | pěnový polyethylen (EPE), 100% recyklát |
| farba | tmavo zelená |
| hrúbka materiálu | 11 mm |
| typ | L |
| rozmer A | 75 mm |
| rozmer B | 75 mm |
| špecifikácia | náhrada za PEP L75 210 |
| colná nomenklatúra | 39211900 |