Penový PE profil W
- ochrana citlivých častí produktu
- jednoduchá úprava na potrebné rozmery
- ohybný, ľahký
- opakovane použiteľný
- jednoduchá aplikácia na produkt
- výroba bez freónov
- profil W: vhodný pre veľmi ťažké produkty, robustná ochrana (napr. strojárenské diely, nábytok)
Z dôvodu výrobnej technológie nie je možné zaručiť, že ramená profilu budú zvierať presný uhol 90°.
Podnikáme ďalšie kroky smerom k udržateľnosti - všetky penové profily, ktoré teraz ponúkáme, sú vyrobené zo 100 % recyklovaného a 100 % recyklovateľného materiálu Ocean Green.
- ochrana citlivých častí produktu
- jednoduchá úprava na potrebné rozmery
- ohybný, ľahký
- opakovane použiteľný
- jednoduchá aplikácia na produkt
- výroba bez freónov
- 100% recyklovaný a 100% recyklovateľný materiál Ocean Green
Z dôvodu výrobnej technológie nie je možné zaručiť, že ramená profilu budú zvierať presný uhol 90°.
Penové profily sú dostupné aj v ďalších tvaroch. Na objednávku si môžete vybrať aj z viacerých rozmerov.
| dĺžka/ks | 2 bm |
| materiál | pěnový polyethylen (EPE), 100% recyklát |
| farba | tmavo zelená |
| typ | w |
| rozmer A | 52 mm |
| rozmer B | 52 mm |
| rozmer C | 21 mm |
| špecifikácia | náhrada za PEP W50 100 |
| colná nomenklatúra | 39211900 |
- ochrana citlivých častí produktu
- jednoduchá úprava na potrebné rozmery
- ohybný, ľahký
- opakovane použiteľný
- jednoduchá aplikácia na produkt
- výroba bez freónov
- 100% recyklovaný a 100% recyklovateľný materiál Ocean Green
Z dôvodu výrobnej technológie nie je možné zaručiť, že ramená profilu budú zvierať presný uhol 90°.
Penové profily sú dostupné aj v ďalších tvaroch. Na objednávku si môžete vybrať aj z viacerých rozmerov.
| dĺžka/ks | 2 bm |
| materiál | pěnový polyethylen (EPE), 100% recyklát |
| farba | tmavo zelená |
| typ | w |
| rozmer A | 63 mm |
| rozmer B | 63 mm |
| rozmer C | 30 mm |
| špecifikácia | náhrada za PEP W60 70 |
| colná nomenklatúra | 39211900 |
- ochrana citlivých častí produktu
- jednoduchá úprava na potrebné rozmery
- ohybný, ľahký
- opakovane použiteľný
- jednoduchá aplikácia na produkt
- výroba bez freónov
- 100% recyklovaný a 100% recyklovateľný materiál Ocean Green
Z dôvodu výrobnej technológie nie je možné zaručiť, že ramená profilu budú zvierať presný uhol 90°.
Penové profily sú dostupné aj v ďalších tvaroch. Na objednávku si môžete vybrať aj z viacerých rozmerov.
| dĺžka/ks | 2 bm |
| materiál | pěnový polyethylen (EPE), 100% recyklát |
| farba | tmavo zelená |
| typ | w |
| balenie | 24 ks |
| rozmer A | 100 mm |
| rozmer B | 100 mm |
| rozmer C | 50 mm |
| špecifikácia | tmavě zelená |
| colná nomenklatúra | 39211900 |