Plastová prepravka bez veka | Eobal.sk

Zľava až -50% na stretch fólie pokračuje!zobraziť menej ZISTIŤ VIAC

zobraziť viac ZISTIŤ VIAC

Plastová prepravka bez veka

Plastové prepravky ALC sú ideálnym riešením na organizáciu a ochranu vašich vecí. Vratné prepravky sú pri preprave prázdnych obalov priestorovo úsporné a vďaka svojej stohovateľnosti ide o opakovane využiteľný transportný obal, ktorý minimalizuje odpad a náklady spojené s výrobou nových obalov. Jednoduchá manipulácia s týmito plastovými prepravkami je ďalšou z výhod, ktoré uľahčia ich používanie. Tento viackanálový kontajner je možné použiť v celom dodávateľskom reťazci. Je prispôsobený tak, aby uľahčil stohovacie a logistické operácie.

Kľúčové výhody a vlastnosti:

Veľkorysá kapacita: Plastové prepravky ponúkajú dostatok miesta na váš tovar, čo vám umožní ušetriť miesto pri skladovaní. Vďaka tvarovaným vekám prepravky môžete zvýšiť plnenie vozidiel až o 10%, čo prináša úspory v skladovaní.

Jednoduchá manipulácia: Viackanálový kontajner, ktorý je možné použiť v celom dodávateľskom reťazci a je uspôsobený tak, aby uľahčil stohovacie a logistické operácie.

Vysoká ochrana tovaru: Unikátna konštrukcia prepravky minimalizuje riziko poškodenia počas prepravy a skladovania tovaru, čo prispieva k udržaniu vašich produktov v bezpečí.

Ekologicky šetrný: Opakovateľne použiteľná plastová prepravka prispieva k ochrane životného prostredia tým, že minimalizuje odpad a znižuje potrebu pravidelnej výroby nových obalov.

Kompatibilita s automatizovanými systémy: Špeciálne navrhnutý dizajn umožňuje spoluprácu s automatizovanými systémami v rámci dodávateľských reťazcov, čo zvyšuje efektivitu a spoľahlivosť procesu.

Textúrované dno na stabilitu: Textúrované dno bolo navrhnuté tak, aby zabraňovalo nepotrebnému pohybu na dopravných linkách, čo pomáha minimalizovať oneskorenie u automatizovaných výrobných liniek.

Cena od 27,44 € 32,93 €
VYBRAŤ VARIANT

Potrebujete poradiť?

+421 222 205 815 info@eobal.sk Po – Pi | 7:00 – 16:00

Chýba vám k produktu nejaká informácia? Napíšte nám.

Varianty produktov podľa nastavení:
 • Plastová prepravka bez veka 600 x 400 mm
  výška vnútorná: 317 mm, objem: 61 l
  • novinka
   Nie je skladom OMNIMAX 64 320
  • od 27,44 €
   od 32,93 €
  Kedy doručíme?
  Cena spolu bez DPH Cena spolu s DPH
  27,44 € 32,93 €
  notifications_none Strážiť Pridať do zoznamu
 • Plastová prepravka bez veka 600 x 400 mm
  výška vnútorná: 397 mm, objem: 78 l
  • novinka
   Skladom 5 ks OMNIMAX 64 400
  • od 29,21 €
   od 35,06 €

  Môžete mať: utorok 5. 3.

  Skladom 5 ks
  Cena spolu bez DPH Cena spolu s DPH
  29,21 € 35,06 €
  notifications_none Strážiť Pridať do zoznamu

Naposledy navštívené