Polyetylénové vrecko
- hrúbka materiálu od 40 do 200 mikrónov
- nepriepustné, chránia pred vlhkosťou
- uzavrieť ich je možné zvarením, zasvorkovaním, zlepením
Produkt nájdete v kategóriách:
Varianty produktu
3,32 €
3,15 €
2,99 €
2,82 €
2,65 €
SPE 80 120
- hrúbka materiálu zaručuje odolnosť vrecka
- nepriepustné, chráni pred vlhkosťou
- uzavrieť je možné zvarením, zasvorkovaním, zlepením
| šírka | 80 mm |
| výška | 120 mm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| hrúbka materiálu | 50 µm |
| balenie | 250 ks |
| tlač | LD-PE |
| colná nomenklatúra | 39232100 |
5,40 €
5,13 €
4,86 €
4,59 €
4,32 €
SPE 100 200
- hrúbka materiálu zaručuje odolnosť vrecka
- nepriepustné, chráni pred vlhkosťou
- uzavrieť je možné zvarením, zasvorkovaním, zlepením
| šírka | 100 mm |
| výška | 200 mm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| hrúbka materiálu | 50 µm |
| balenie | 250 ks |
| tlač | LD-PE |
| colná nomenklatúra | 39232100 |
7,14 €
6,78 €
6,42 €
6,07 €
5,71 €
SPE 150 200 050
- hrúbka materiálu zaručuje odolnosť vrecka
- nepriepustné, chráni pred vlhkosťou
- uzavrieť je možné zvarením, zasvorkovaním, zlepením
| šírka | 150 mm |
| výška | 200 mm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| hrúbka materiálu | 50 µm |
| balenie | 250 ks |
| tlač | LD-PE |
| colná nomenklatúra | 39201025 |
11,43 €
10,86 €
10,29 €
9,72 €
9,15 €
SPE 200 300
- hrúbka materiálu zaručuje odolnosť vrecka
- nepriepustné, chráni pred vlhkosťou
- uzavrieť je možné zvarením, zasvorkovaním, zlepením
| šírka | 200 mm |
| výška | 300 mm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| hrúbka materiálu | 50 µm |
| balenie | 250 ks |
| tlač | LD-PE |
| colná nomenklatúra | 39232100 |
12,86 €
12,22 €
11,57 €
10,93 €
10,29 €
SPE 220 320 050
- hrúbka materiálu zaručuje odolnosť vrecka
- nepriepustné, chráni pred vlhkosťou
- uzavrieť je možné zvarením, zasvorkovaním, zlepením
| šírka | 220 mm |
| výška | 320 mm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| hrúbka materiálu | 50 µm |
| balenie | 250 ks |
| tlač | LD-PE |
| colná nomenklatúra | 39232100 |
16,98 €
16,13 €
15,28 €
14,43 €
13,58 €
SPE 250 350
- hrúbka materiálu zaručuje odolnosť vrecka
- nepriepustné, chráni pred vlhkosťou
- uzavrieť je možné zvarením, zasvorkovaním, zlepením
| šírka | 250 mm |
| výška | 350 mm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| hrúbka materiálu | 50 µm |
| balenie | 250 ks |
| tlač | LD-PE |
| colná nomenklatúra | 39232100 |
18,05 €
17,14 €
16,24 €
15,34 €
14,44 €
SPE 270 450
- hrúbka materiálu zaručuje odolnosť vrecka
- nepriepustné, chráni pred vlhkosťou
- uzavrieť je možné zvarením, zasvorkovaním, zlepením
| šírka | 270 mm |
| výška | 450 mm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| hrúbka materiálu | 50 µm |
| balenie | 250 ks |
| tlač | LD-PE |
| colná nomenklatúra | 39232100 |
16,56 €
15,73 €
14,90 €
14,07 €
13,25 €
SPE 300 350
- hrúbka materiálu zaručuje odolnosť vrecka
- nepriepustné, chráni pred vlhkosťou
- uzavrieť je možné zvarením, zasvorkovaním, zlepením
| šírka | 300 mm |
| výška | 350 mm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| hrúbka materiálu | 50 µm |
| balenie | 250 ks |
| tlač | bez tisku |
| colná nomenklatúra | 39232100 |
19,66 €
18,68 €
17,69 €
16,71 €
15,73 €
SPE 300 400
- hrúbka materiálu zaručuje odolnosť vrecka
- nepriepustné, chráni pred vlhkosťou
- uzavrieť je možné zvarením, zasvorkovaním, zlepením
| šírka | 300 mm |
| výška | 400 mm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| hrúbka materiálu | 50 µm |
| balenie | 250 ks |
| tlač | LD-PE |
| colná nomenklatúra | 39232100 |
28,58 €
27,15 €
25,72 €
24,29 €
22,87 €
SPE 350 500
- hrúbka materiálu zaručuje odolnosť vrecka
- nepriepustné, chráni pred vlhkosťou
- uzavrieť je možné zvarením, zasvorkovaním, zlepením
| šírka | 350 mm |
| výška | 500 mm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| hrúbka materiálu | 50 µm |
| balenie | 250 ks |
| tlač | LD-PE |
| colná nomenklatúra | 39232100 |
32,45 €
30,83 €
29,21 €
27,58 €
25,96 €
SPE 400 600 040
- hrúbka materiálu zaručuje odolnosť vrecka
- nepriepustné, chráni pred vlhkosťou
- uzavrieť je možné zvarením, zasvorkovaním, zlepením
| šírka | 400 mm |
| výška | 600 mm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| hrúbka materiálu | 40 µm |
| balenie | 250 ks |
| tlač | bez tisku |
| colná nomenklatúra | 39232100 |
45,55 €
43,27 €
40,99 €
38,72 €
36,44 €
SPE 500 600 050
- hrúbka materiálu zaručuje odolnosť vrecka
- nepriepustné, chráni pred vlhkosťou
- uzavrieť je možné zvarením, zasvorkovaním, zlepením
| šírka | 500 mm |
| výška | 600 mm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| hrúbka materiálu | 50 µm |
| balenie | 250 ks |
| tlač | LD-PE |
| colná nomenklatúra | 39232100 |