Regálový zásobník 145x278x107 3VVL kartónový
Nakúpte viac a ušetríte
od 25 ks
0,29 €/ks
sleva
0%
od 100 ks
0,27 €/ks
sleva
5%
od 250 ks
0,26 €/ks
sleva
10%
0,26 €
bez DPH
Skladom 75
ks.
Môžete mať: pondelok 1. 6.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Regálový zásobník 145x278x107 3VVL kartónový
- pevná konštrukcia
- jednoduché zloženie
- dodávané v plochom stave
- univerzálny rozmer pre regálové systémy
- nosnosť až 15 kg
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 290x150x110 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 278x145x107 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| hmotnosť | 0,08 kg |
| použitie | nekompatibilné s regálovým systémom SERVISBAL |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.