Široká lepiaca páska
Široká lepiaca páska vhodná na uzatváranie aj ťažších krabíc
- lepidlo AKRYLÁT
- výborná priľnavosť
- dobrá odolnosť proti roztrhnutiu
- materiál polypropylén
Vlastnosti produktu
Šírka: 75 mm
Materiál: Polypropylen (PP)
Lepidlo: Akrylát
Návin: 66 m
Produkt nájdete v kategóriách:
Varianty produktu
2,04 €
1,96 €
1,88 €
1,80 €
LP 75 Hava
- kvalitná lepiaca páska vhodná na uzatváranie aj ťažších krabíc
- lepidlo AKRYLÁT
- výborná priľnavosť
- dobrá odolnosť proti roztrhnutiu
- materiál polypropylén
Pre jednoduchšiu manipuláciu s páskou je možné zakúpiť odvíjač
Ďalšie druhy lepiacich pások nájdete v kategórii: lepiace pásky
| šírka | 75 mm |
| návin | 66 m |
| materiál | polypropylen (PP) |
| lepidlo | akrylát |
| farba | hnedá |
| typ | ručná |
| priemer dutinky | 76 mm |
| optimálna aplikačná teplota | 18-25 °C |
| colná nomenklatúra | 39191015 |
2,04 €
1,96 €
1,88 €
1,80 €
LP 75 Tran
- kvalitná lepiaca páska vhodná na uzatváranie aj ťažších krabíc
- lepidlo AKRYLÁT
- výborná priľnavosť
- dobrá odolnosť proti roztrhnutiu
- materiál polypropylén
Pre jednoduchšiu manipuláciu s páskou je možné zakúpiť odvíjač
Ďalšie druhy lepiacich pások nájdete v kategórii: lepiace pásky
| šírka | 75 mm |
| návin | 66 m |
| materiál | polypropylen (PP) |
| lepidlo | akrylát |
| farba | transparentná |
| typ | ručná |
| priemer dutinky | 76 mm |
| optimálna aplikačná teplota | 18-25 °C |
| colná nomenklatúra | 39191015 |