Lepiaca páska Havana 75x66 hnedá
Nakúpte viac a ušetríte
od 4 ks
2,04 €/ks
sleva
0%
od 24 ks
1,96 €/ks
sleva
4%
od 96 ks
1,88 €/ks
sleva
8%
od 168 ks
1,80 €/ks
sleva
12%
1,80 €
bez DPH
Skladom 612
ks.
Môžete mať: streda 27. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Lepiaca páska Havana 75x66 hnedá
- kvalitná lepiaca páska vhodná na uzatváranie aj ťažších krabíc
- lepidlo AKRYLÁT
- výborná priľnavosť
- dobrá odolnosť proti roztrhnutiu
- materiál polypropylén
Pre jednoduchšiu manipuláciu s páskou je možné zakúpiť odvíjač
Ďalšie druhy lepiacich pások nájdete v kategórii: lepiace pásky
Vlastnosti produktu
| šírka | 75 mm |
| návin | 66 m |
| materiál | polypropylen (PP) |
| lepidlo | akrylát |
| farba | hnedá |
| typ | ručná |
| priemer dutinky | 76 mm |
| optimálna aplikačná teplota | 18-25 °C |
| colná nomenklatúra | 39191015 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako vybrať lepiacu pásku na krabice
Čítať viac
Lepiacich pások je na trhu obrovské množstvo. V článku vám pomôžeme s výberom!
Ako recyklovať plasty zakúpené na našom e-shope
Čítať viac
Praktické rady ako používať plastové obaly a zároveň neškodiť životnému prostrediu.