Spona do sponkovačky M1 10/14
Vlastnosti produktu
Použitie: Do sponkovačky M1 10/14 a kladiva RPF
Šírka chrbta spony: 10,6 mm
Materiál: Ocel
Balenie: 5000 ks
Povrchová úprava: Galvanizácia zinkom
Produkt nájdete v kategóriách:
Varianty produktu
SPS BE 140 06 5
- spona do sponkovačky M1 a kladiva RPF
- oceľ, pozinkovaný povrch
| dĺžka spony | 6 mm |
| materiál | ocel |
| použitie | do sponkovačky M1 10/14 a kladiva RPF |
| balenie | 5000 ks |
| šírka chrbta spony | 10,6 mm |
| povrchová úprava | galvanizácia zinkom |
| colná nomenklatúra | 83052000 |
SPS BE 140 10 5
- spona do sponkovačky M1 a kladiva RPF
- oceľ, pozinkovaný povrch
| dĺžka spony | 10 mm |
| materiál | ocel |
| použitie | do sponkovačky M1 10/14 a kladiva RPF |
| balenie | 5000 ks |
| šírka chrbta spony | 10,6 mm |
| povrchová úprava | galvanizácia zinkom |
| colná nomenklatúra | 83052000 |
9,89 €
SPS BE 140 12 5
- spona do sponkovačky M1 a kladiva RPF
- oceľ, pozinkovaný povrch
| dĺžka spony | 12 mm |
| materiál | ocel |
| použitie | do sponkovačky M1 10/14 a kladiva RPF |
| balenie | 5000 ks |
| šírka chrbta spony | 10,6 mm |
| povrchová úprava | galvanizácia zinkom |
| colná nomenklatúra | 83052000 |