Spona do sponkovačky P6C-8
Vlastnosti produktu
Šírka chrbta spony: 11,5 mm
Materiál: Ocel
Použitie: Do zošívačky Bostitch P6C-8
Produkt nájdete v kategóriách:
Varianty produktu
0,0045 €
0,0043 €
0,0041 €
0,0038 €
0,0036 €
SPO STH 6
Sponka Bostitch STCR 5019 dĺžka 6 mm
Pre zošívačku kartonážnu P6C-8
- Oceľová pozinkovaná sponka
- Ploché valcovanie drôtu pre spoj zabraňujúci pretrhnutiu papiera
| dĺžka spony | 6 mm |
| materiál | ocel |
| použitie | do zošívačky Bostitch P6C-8 |
| balenie | 5000 ks |
| šírka chrbta spony | 11,5 mm |
| povrchová úprava | galvanizácia zinkom |
| colná nomenklatúra | 72209020 |
0,0045 €
0,0043 €
0,0041 €
0,0038 €
0,0036 €
SPO STH 10
Sponka Bostitch STCR 5019 dĺžka 10 mm
Pre zošívačku kartonážnu P6C-8
- Oceľová pozinkovaná sponka
- Ploché valcovanie drôtu pre spoj zabraňujúci pretrhnutiu papiera
| dĺžka spony | 10 mm |
| materiál | ocel |
| použitie | do zošívačky Bostitch P6C-8 |
| balenie | 5000 ks |
| šírka chrbta spony | 11,5 mm |
| povrchová úprava | galvanizácia zinkom |
| colná nomenklatúra | 72209020 |