Stojanová rezačka vertikálna
Vertikálna stojanová rezačka slúži na rezanie baliaceho materiálu v kotúčoch (bublinkové fólie, penový polyetylén, baliaci papier, dvojvrstvová vlnitá lepenka a i.). Uľahčuje prácu pri balení. Rezačka je vhodná do všetkých baliacich a expedičných center.
Na základe dlhodobých skúseností dodávame ku všetkým rezacím stojanom rezacie kazety primárne osadené čepeľovými nožmi, ako pre funkciu rezania fólie tak papiera. Vďaka týmto nožom je rez fólie aj papiera čistý, takmer bez otrepu a náklady na výmenu nožov sú veľmi malé.
Univerzálny nôž s čepeľou možno vymeniť za kvalitný okrúhly nôž z kalenej ocele FQ ND RH NUZK, ktorý nie je súčasťou dodávky. Možno ho skopírovať samostatne.
- rezací stojan na rolované baliace materiály
- vhodný do všetkých baliacich a expedičných centier
- jednoduché a presné odrezanie baliaceho materiálu
- univerzálny čepeľový nôž NV 220 C10
- možnosť individuálneho nastavenia
Univerzálny nôž s čepeľou možno vymeniť za kvalitný okrúhly nôž z kalenej ocele FQ ND RH NUZK, ktorý nie je súčasťou dodávky. Možno ho skopírovať samostatne.
| hĺbka | 1010 mm |
| šírka | 1100 mm |
| výška | 1450 mm |
| hmotnosť | 44 kg |
| hmotnosť role | max. 80 kg |
| priemer návinu | max. 900 mm |
- rezací stojan na rolované baliace materiály
- vhodný do všetkých baliacich a expedičných centier
- jednoduché a presné odrezanie baliaceho materiálu
- univerzálny čepeľový nôž NV 220 C10
- možnosť individuálneho nastavenia
Univerzálny nôž s čepeľou možno vymeniť za kvalitný okrúhly nôž z kalenej ocele FQ ND RH NUZK, ktorý nie je súčasťou dodávky. Možno ho skopírovať samostatne.
| hĺbka | 1010 mm |
| výška | 1600 mm |
| šírka | 1100 mm |
| hmotnosť | 47 kg |
| hmotnosť role | max. 80 kg |
| priemer návinu | max. 900 mm |