Stretch fólia NANO ručná
Ručné stretch fólie NANO sú vyrobené unikátnym technologickým postupom, ktorý aj napriek malej hrúbke zaisťuje vysokú odolnosť voči roztrhnutiu. Oproti štandardným ručným stretch fóliám disponujú dlhším návinom.
Predopnutá stretch fólia uľahčuje a urýchľuje prácu pri balení. Vďaka predopnutiu sa šírka fólie pri použití nemení a nie je nutné vynaložiť toľko sily pri ovíňaní. Pri použití tohto typu fólie zostáva menej odpadu. Je výrazne tenšia než nepredopnuté stretch fólie a na omotanie rovnako naloženej palety pri rovnakom počte omotaní spotrebujete menej materiálu. Oproti štandardným ručným fóliám disponuje dlhším návinom a vyššou priľnavosťou na vnútornej strane.
Technika ovinovania pomocou predopnutých fólií je odlišná od pretažných fólií. Aby nedošlo k roztrhnutiu fólie, musí na ňu byť vyvíjaný iba veľmi jemný ťah a ak má zásielka alebo paletová jednotka ostré rohy, nesmie byť v týchto miestach žiadne pnutie. Preto je táto fólia vhodná predovšetkým na ľahké zásielky.
Tento typ fólie je kompatibilný iba s odvíjačom BOLT
- Uľahčenie a urýchlenie práce.
- Úspora materiálov a nákladov na fólie vďaka predopnutiu.
- Vďaka predopnutiu je fólia šetrná ku krehkému tovaru.
| šírka kotúča | 390 mm |
| návin | 480 m |
| materiál | polyethylen (LLDPE) |
| farba | transparentná |
| hrúbka materiálu | 5 µm |
| použitie | ručné |
| typ | NANO |
| priemer dutinky | 25 mm |
| hmotnosť dutinky | 0,12 kg |
| hmotnosť fólie | 0,86 kg |
| počet ks v balení | 8 |
| colná nomenklatúra | 39211900 |