Toaletný papier
Dvojvrstvový toaletný papier zo 100 % celulózy v prevedení JUMBO. Séria troch veľkostí (MINI, MIDI, MAXI) pre prevádzky s rôznou frekvenciou návštev – od menších kancelárií až po nákupné centrá.
Toaletný papier JUMBO MINI je vhodný pre menšie prevádzky, kde je potrebná väčšia kapacita ako pri klasických rolkách. Dvojvrstvová celulóza zaručuje komfort a pevnosť.
Kompaktná veľkosť je ideálna do menších zásobníkov.
Hlavné výhody:
- menší formát
- dobrý pomer výkon/cena
- vhodný pre kancelárie a menšie prevádzky
- menej častá výmena
| šírka kotúča | 90 mm |
| návin | 120 m |
| materiál | celulóza |
| farba | biela |
| vyhotovenie | dvojvrstvový |
| priemer kotúča | 180 mm |
| počet ks v balení | 12 |
Toaletný papier JUMBO MIDI ponúka vyvážený pomer medzi kapacitou a veľkosťou zásobníka. Je vhodný pre stredne frekventované priestory.
Dvojvrstvové vyhotovenie zaručuje dostatočný komfort pri používaní.
Hlavné výhody:
- ideálna stredná varianta
- vhodný pre školy a firmy
- dobrá kapacita
- menej častá výmena
| šírka kotúča | 90 mm |
| návin | 180 m |
| materiál | celulóza |
| farba | biela |
| vyhotovenie | dvojvrstvový |
| priemer kotúča | 230 mm |
| počet ks v balení | 6 |
Toaletný papier JUMBO MAXI je určený pre veľmi frekventované priestory. Veľké balenie minimalizuje potrebu dopĺňania.
Vhodný pre verejné toalety, nákupné centrá alebo priemyselné objekty.
Hlavné výhody:
- maximálna kapacita
- ideálny pre vysokú návštevnosť
- menej dopĺňania
- efektívna prevádzka
| šírka kotúča | 90 mm |
| návin | 230 m |
| materiál | celulóza |
| farba | biela |
| vyhotovenie | dvojvrstvový |
| priemer kotúča | 260 mm |
| počet ks v balení | 6 |