Univerzálny zásielkový obal - A5+ 249x165x60 z vlnitej lepenky Economy
Výpredaj
od 1 BAL
11,88 €/BAL
0,55 €/ks
sleva
0%
Produkt vypredaný a bol nahradený.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Vhodné alternatívy
Kód produktu: UZO 02
Skladom
od 0,51 €
Kód produktu: CP 020.04
Skladom
od 0,67 €
Kód produktu: CM Knihy
Skladom
od 0,55 €
Kód produktu: CP 035.02
Do 21 dní
od 0,80 €
Kód produktu: UZO 04
Skladom
od 0,55 €
Kód produktu: CM A4
Skladom
od 0,60 €
Univerzálny zásielkový obal - A5+ 249x165x60 z vlnitej lepenky Economy
- vyrobené zo 100 % recyklovaného papiera
- jednoduché a rýchle balenie
- zvýšená ochrana hrán a rohov
- nastaviteľná výška
- jednoduchá prispôsobiteľnosť
- samolepiaci uzáver
- otváranie trhacou páskou
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 300x175x75 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 249x165x60 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| formát | A5+ |
| farba | hnedá |
| hmotnosť | 85 g |
| balenie | 20 ks |
| množstvo na palete | 2520 ks |
| s lepiacou páskou | áno |
| rýchlouzatváracie | áno |
| výškovo nastaviteľné | áno |
| s odtrhávacou páskou | áno |
| ekologické | áno |
| certifikácia FSC® | áno |
| na knihy | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Univerzálny obal na knihy, dátové nosiče, elektroniku, textil, propagačné materiály atď.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako zabaliť knihu 📖
Čítať viac
Návod, ako zabaliť knihu krok za krokom: darčekové aj prepravné obaly.
Obaly pre e-shopy
Čítať viac
Prevádzkujete e-shop a potrebujete obaly pre efektívnu a lacnú rozosielku? Prinášame niekoľko tipov, ako na to.
Balenie kníh a plochého tovaru môže byť jednoduché a rýchle
Čítať viac
Poradíme Vám, ako na to. Vyskúšajte naše obaly na zasielanie kníh a ďalších plochých produktov.