Univerzálny zásielkový obal B4 - 350x260x-70
Univerzálny zásielkový obal B4 - 350x260x-70
- jednoduché a rýchle balenie
- zvýšená ochrana hrán a rohov
- nastaviteľná výška
- jednoduchá prispôsobiteľnosť
- samolepiaci uzáver
- otváranie trhacou páskou
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 400x280x85 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 350x260x70 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | 3VVL - mikrovlnná |
| formát | B4 |
| farba | hnedá |
| hmotnosť | 177 g |
| hmotnosť balenia | 3,55 kg |
| balenie | 20 ks |
| množstvo na palete | 1260 ks |
| s lepiacou páskou | áno |
| rýchlouzatváracie | áno |
| výškovo nastaviteľné | áno |
| s odtrhávacou páskou | áno |
| ekologické | áno |
| certifikácia FSC® | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako zabaliť knihu 📖
Čítať viac
Návod, ako zabaliť knihu krok za krokom: darčekové aj prepravné obaly.
10 tipov, ako ušetriť na obaloch
Čítať viac
Prinášame praktické tipy na úsporu za obaly, ktoré naozaj fungujú.
Naše TOP obaly na rok 2024
Čítať viac
Máte chvíľku? Mrknite na naše najzaujímavejšie obalové novinky.