Voľne vážený silikagél
Voľné vysúšadlo znižuje vlhkosť, a tým zabraňuje znehodnoteniu produktov koróziou a plesnivením.
- značkové voľne vážené vysúšadlo určené na pohlcovanie vlhkosti v obaloch aj voľných priestoroch
- výborná absorpčná schopnosť
- účinné aj pri veľkej rýchlosti prúdenia vzduchu
- jednoduchá možnosť regenerácie
- pri odbere v násobkoch 25 kg dodávané vo vreciach
POTREBNÉ MNOŽSTVO VYSÚŠADLA VÁM BEZPLATNE VYPOČÍTAME. Počas skladovania a prepravy je silikagél chránený uzavretým obalom.
Voľné vysúšadlo znižuje vlhkosť, a tým zabraňuje znehodnoteniu produktov koróziou a plesnivením.
- značkové voľne vážené vysúšadlo určené na pohlcovanie vlhkosti v obaloch aj voľných priestoroch
- výborná absorpčná schopnosť
- účinné aj pri veľkej rýchlosti prúdenia vzduchu
- jednoduchá možnosť regenerácie
- pri odbere v násobkoch 25 kg dodávané vo vreciach
POTREBNÉ MNOŽSTVO VYSÚŠADLA VÁM BEZPLATNE VYPOČÍTAME. Počas skladovania a prepravy je silikagél chránený uzavretým obalom.
| materiál | silikagel |
| farba | biela |
| balenie | plechový obal alebo vrece (25 kg) |
| zrnenie | 2 až 5 mm |
| colná nomenklatúra | 28112200 |
Silikagél Orange s identifikátorom. Voľné vysúšadlo znižuje vlhkosť, a tým zabraňuje znehodnoteniu produktov koróziou a plesnivením.
- značkové voľne vážené vysúšadlo určené na pohlcovanie vlhkosti v obaloch aj voľných priestoroch
- účinné aj pri veľkej rýchlosti prúdenia vzduchu
- jednoduchá možnosť regenerácie
- výborná absorpčná schopnosť
- indikácia nasýtenia - zmena zafarbenia pri nasýtení - až tmavozelená
- počas skladovania a prepravy je silikagél chránený uzavretým obalom
- pri odbere v násobkoch 25 kg dodávané vo vreciach
Potrebné množstvo vysúšadla vám bezplatne vypočítame.
| materiál | silikagel |
| farba | oranžová |
| balenie | chránený uzavretý obal |
| zrnenie | 2 až 5 mm |
| vzhľad | tvarové guľky |
| obsah indikátora | 0,09% |
| colná nomenklatúra | 28112200 |