Zip vrecko s kapsou
ZIP vrecko obsahuje kapsu, kam je možné vkladať sprievodnú dokumentáciu.
- obal a predajný displej súčasne
- s otvorom na zavesenie
- nepriedušné uzavretie bez zvárania
- možnosť opakovaného uzatvárania
- hrúbka materiálu (50 mikrometrov) zaručuje dostatočnú odolnosť vrecka
Vlastnosti produktu
Hrúbka materiálu: 50 µm
Materiál: Polyethylen (PE)
Farba: Transparentná
Balenie: 100 ks
Tlač: Recyklační znak
Produkt nájdete v kategóriách:
Varianty produktu
4,80 €
4,56 €
4,32 €
3,84 €
SR 160 220 K
- kapsa na sprievodnú dokumentáciu
- obal a predajný displej súčasne
- s otvorom na zavesenie
- nepriedušné uzavretie bez zvárania
- možnosť opakovaného uzatvárania
- hrúbka materiálu (50 mikrometrov) zaručuje dostatočnú odolnosť vrecka
| šírka | 160 mm |
| výška | 220 mm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| farba | transparentná |
| hrúbka materiálu | 50 µm |
| vyhotovenie | s kapsou |
| balenie | 100 ks |
| tlač | recyklační znak |
| colná nomenklatúra | 39232100 |
6,35 €
6,03 €
5,72 €
5,08 €
SR 180 250 K
- kapsa na sprievodnú dokumentáciu
- obal a predajný displej súčasne
- s otvorom na zavesenie
- nepriedušné uzavretie bez zvárania
- možnosť opakovaného uzatvárania
- hrúbka materiálu (50 mikrometrov) zaručuje dostatočnú odolnosť vrecka
| šírka | 180 mm |
| výška | 250 mm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| farba | transparentná |
| hrúbka materiálu | 50 µm |
| vyhotovenie | s kapsou |
| balenie | 100 ks |
| tlač | recyklační znak |
| colná nomenklatúra | 39232100 |
9,63 €
9,15 €
8,67 €
7,71 €
SR 230 320 K
- kapsa na sprievodnú dokumentáciu
- obal a predajný displej súčasne
- s otvorom na zavesenie
- nepriedušné uzavretie bez zvárania
- možnosť opakovaného uzatvárania
- hrúbka materiálu (50 mikrometrov) zaručuje dostatočnú odolnosť vrecka
| šírka | 230 mm |
| výška | 320 mm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| farba | transparentná |
| hrúbka materiálu | 50 µm |
| vyhotovenie | s kapsou |
| balenie | 100 ks |
| tlač | recyklační znak |
| colná nomenklatúra | 39232100 |