Získali sme 3x ocenenie Obal roku 2022 | Eobal.sk

ZĽAVY -35% na obaly šetrné k prírode. Akcia platí len do 10. júna.zobraziť menej ZISTIŤ VIAC

zobraziť viac ZISTIŤ VIAC

Hurá! Získali sme 3x ocenenie Obal roku 2022

Tento rok sme do súťaže prihlásili tri naše obaly a všetky získali ocenenie. Máme tak 100 % úspešnosť. Súťaže Obal roku sa zúčastňujeme pravidelne, celkovo už získalo titul 20 obalových riešení od Servisbalu, materskej spoločnosti Eobalov.

Ďakujeme porotcom, že ich zaujali naše riešenia. Na ich tvorbe si naši konštruktéri dali naozaj záležať.
A veľká vďaka patrí aj našim skvelým zákazníkom. Všetky ocenené obaly majú spoločné to, že sa ich podarilo vypilovať k dokonalosti práve vďaka úzkej spolupráci konštruktéra obalu so zákazníkom. Konkrétne ide o spoločnosti IONT techAngry Beards a Carrier chladicí technika CZ. Ďakujeme!

Potrebujete tiež obal na mieru? Neváhajte nás kontaktovať.

Ocenené obaly 

Univerzálna fixácia nabíjačiek pre elektromobily a elektro bicykle

Univerzálna fixácia je skonštruovaná pre rôzne druhy a rozmery nástenných dobíjacích zariadení pre elektromobily a elektro bicykle. Ide o jednoduché, ale efektívne riešenie, ktoré nenavyšuje cenu balenia.

Fixačná vložka z jedného kusu lepenky poskytuje perfektnú ochranu a zároveň od seba oddeľuje jednotlivé diely príslušenstva. Na zloženie obalu nie je nutné použitie lepidiel. Obalové riešenie korešponduje s požiadavkami zákazníka: maximálna ochrana produktu, variabilita použitia a nízka cena.

Obal je vyrobený z ekologického plne recyklovateľného materiálu, čím zapadá do filozofie značky IONT tech, ktorá kladie dôraz na čo najvyšší podiel využitia cirkulárnych materiálov.

Zásielkový obal s obojstrannou potlačou

Rýchlo uzatvárateľný obal s obojstrannou potlačou podtrhuje jedinečná grafika a logo spoločnosti Angry Beards. Obal je súčasťou uceleného rozmerového radu navrhnutého na balenie mnohých kombinácií tovaru.

Konštrukcia zásielkového obalu z vlnitej lepenky zaisťuje bezpečnosť tovaru proti vykradnutiu počas prepravy k zákazníkovi. Zloženie obalu je veľmi rýchle a jednoduché bez nutnosti použitia lepiacej pásky a je možné ho opakovane použiť.

Nápadité riešenie predstavuje poistná chlopňa, ktorá pri skladaní a následnom balení výrobkov zamedzí rozloženiu obalu. Zloženie z jedného druhu materiálu umožňuje kompletnú recykláciu.

Univerzálna fixácia skiel a sklenených dverí do chladiacich zariadení

Toto riešenie plne nahradzuje pôvodnú konštrukciu prepravného obalu. Univerzálna konštrukcia umožňuje balenie celého produktového radu.

Vďaka nízkej hmotnosti zjednodušuje manipuláciu a pomáha znižovať náklady pri preprave. Na zabalenie produktu nie je nutné použiť lepidlá. Kartónové bočnice produkt zafixujú, chránia jeho citlivé hrany a zaisťujú požadovanú stabilitu pre bezpečnú prepravu. Špeciálne fixačné záklopky sa prispôsobia rozmeru skla a bezpečne ho držia v požadovanej polohe. Kartónový plášť chráni sklo v strednej časti a zvyšuje ochranu proti bočnému nárazu.

Originálny čistý dizajn doplňujú praktické prvky na zjednodušenie manipulácie. Jednodruhový materiál umožňuje kompletnú recykláciu.