Biele krabice s vekom na formáty
- dvojdielna konštrukcia (veko + dno)
- na zasielanie štandardných formátov
- skvelá ochrana vašich tlačovín
- jednoduché zloženie bez nástrojov
- dodávky v plochom stave
Vlastnosti produktu
Druh lepenky: 3VVL
FEFCO: 0330
Farba: Biela
Potlač: Bez potlače
Produkt nájdete v kategóriách:
1,68 €
1,59 €
1,44 €
1,34 €
KT 3 20
Vonkajší rozmer: 320x227x55 mm
Vnútorný rozmer: 302x215x50 mm
- dvojdielna konštrukcia (veko + dno)
- na zasielanie štandardných formátov
- skvelá ochrana vašich tlačovín
- jednoduché zloženie bez nástrojov
- dodávky v plochom stave
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| formát | A4 |
| farba | biela |
| FEFCO | 0330 |
| objem obalu | 3,57 l |
| potlač | bez potlače |
| hmotnosť | 0,143 kg |
| s vekom | áno |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
2,13 €
2,02 €
1,83 €
1,70 €
KT 3 21
Vonkajší rozmer: 320x227x112 mm
Vnútorný rozmer: 302x215x107 mm
- dvojdielna konštrukcia (veko + dno)
- na zasielanie štandardných formátov
- skvelá ochrana vašich tlačovín
- jednoduché zloženie bez nástrojov
- dodávky v plochom stave
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| formát | A4 |
| farba | biela |
| FEFCO | 0330 |
| objem obalu | 6,95 l |
| potlač | bez potlače |
| hmotnosť | 0,196 kg |
| s vekom | áno |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
2,11 €
2,01 €
1,82 €
1,69 €
KT 3 22
Vonkajší rozmer: 320x227x174 mm
Vnútorný rozmer: 307x222x170 mm
- dvojdielna konštrukcia (veko + dno)
- na zasielanie štandardných formátov
- skvelá ochrana vašich tlačovín
- jednoduché zloženie bez nástrojov
- dodávky v plochom stave
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| formát | A4 |
| farba | biela |
| FEFCO | 0330 |
| objem obalu | 11 l |
| potlač | bez potlače |
| hmotnosť | 0,26 kg |
| s vekom | áno |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |