Krabica s vekom A4 302x215x50 3VVL
Nakúpte viac a ušetríte
od 10 ks
1,68 €/ks
sleva
0%
od 200 ks
1,59 €/ks
sleva
5%
od 400 ks
1,44 €/ks
sleva
14%
od 800 ks
1,34 €/ks
sleva
20%
1,34 €
bez DPH
Skladom 280
ks.
Môžete mať: utorok 2. 6.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Krabica s vekom A4 302x215x50 3VVL
- dvojdielna konštrukcia (veko + dno)
- na zasielanie štandardných formátov
- skvelá ochrana vašich tlačovín
- jednoduché zloženie bez nástrojov
- dodávky v plochom stave
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 320x227x55 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 302x215x50 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| formát | A4 |
| farba | biela |
| FEFCO | 0330 |
| objem obalu | 3,57 l |
| potlač | bez potlače |
| hmotnosť | 0,143 kg |
| s vekom | áno |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Archivačné krabice pre firmy aj domácnosti
Čítať viac
Praktické rady, ako pohodlne archivovať alebo jednoducho len ukladať dôležité dokumenty aj domáce nevyhnutnosti.
Balenie kníh a plochého tovaru môže byť jednoduché a rýchle
Čítať viac
Poradíme Vám, ako na to. Vyskúšajte naše obaly na zasielanie kníh a ďalších plochých produktov.