Farebná lepiaca páska 50x66 červená
Nakúpte viac a ušetríte
od 6 ks
1,18 €/ks
sleva
0%
od 18 ks
1,15 €/ks
sleva
3%
od 36 ks
1,11 €/ks
sleva
6%
od 72 ks
1,04 €/ks
sleva
12%
1,04 €
bez DPH
Skladom 462
ks.
Môžete mať: utorok 26. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Farebná lepiaca páska 50x66 červená
Červená lepiaca páska s nosičom z polypropylénu má univerzálne použitie, ale najmä ju je možné využiť tam, kde je potrebné od seba odlíšiť zásielky s rôznym obsahom. Je možné s ňou rovno uzatvárať krabice alebo baliť iné druhy zásielok. Červená samolepiaca páska môže taktiež slúžiť na označovanie obalových pracovísk. Na jednoduchú manipuláciu s lepiacou páskou odporúčame odvíjač lepiacej pásky.
- ideálne na rozlíšenie balení
- uzatváranie a označovanie zároveň
- červená farba
Vlastnosti produktu
| šírka | 48(50) mm |
| návin | 66 m |
| materiál | polypropylen (PP) |
| lepidlo | akrylát |
| farba | červená |
| vyhotovenie | barevná |
| typ | ručná |
| priemer dutinky | 76 mm |
| optimálna aplikačná teplota | 18-25 °C |
| colná nomenklatúra | 39191015 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.