Farebná lepiaca páska PVC 9x66 modrá
Nakúpte viac a ušetríte
od 16 ks
1,47 €/ks
sleva
0%
od 48 ks
1,44 €/ks
sleva
2%
od 96 ks
1,41 €/ks
sleva
4%
od 192 ks
1,35 €/ks
sleva
8%
1,35 €
bez DPH
Skladom viac ako
10
ks.
Môžete mať: utorok 19. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Farebná lepiaca páska PVC 9x66 modrá
Modrá úzka lepiaca páska so šírkou 9 mm sa používa najmä na uzatváranie vreciek.
- ideálne na rozlíšenie balení
- uzatváranie a označovanie zároveň
- PVC nosič – vysoká odolnosť proti roztrhnutiu
- vysokokvalitné lepidlo solvent
- zo všetkých typov lepidiel je solvent najvhodnejšie na použitie v prašnom prostredí, ale lepený povrch musí byť vždy dôkladne očistený, aby sa páska spojila s produktmi, nie s prachom
- modrá farba
Pre jednoduchšiu manipuláciu s páskou je možné zakúpiť odvíjač
Vlastnosti produktu
| šírka | 9 mm |
| návin | 66 m |
| materiál | polyvinylchlorid (PVC) |
| lepidlo | solvent |
| farba | modrá |
| vyhotovenie | barevná |
| typ | ručná |
| priemer dutinky | 76 mm |
| optimálna aplikačná teplota | 15-21 °C |
| vhodné do mrazu | áno |
| vhodné do prašného prostredia | áno - po dôkladnom vyčistení povrchu |
| colná nomenklatúra | 39191012 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.