Rýchlouzatváracie krabice SPEEDBOX výškovo nastaviteľné 3VVL
Rýchlouzatváracie krabice SPEEDBOX ušetrí čas pri balení Vašich zásielok a to vďaka samosvornému dnu a integrovanej lepiacej páske. Tento typ rýchlouzatváracie krabice SPEEDBOX je výškovo nastaviteľný podľa aktuálnej potreby.
- efektívna manipulácia – až o 85 % rýchlejšie zloženie než v prípade bežnej krabice
- úspora nákladov na výplňové materiály vďaka výškovej nastaviteľnosti
- rýchle uzatváranie pomocou integrovanej lepiacej pásky
- jednoduché otváranie vďaka perforovanej páske
- kvalitná konštrukcia
- reprezentatívny vzhľad
- 100 % recyklovateľnosť
Vlastnosti produktu
Druh lepenky: 3VVL - mikrovlnná
Farba: Hnedá
Balenie: 10 ks
S lepiacou páskou: áno
Výškovo nastaviteľné: áno
So samosvorným dnom: áno
S odtrhávacou páskou: áno
Produkt nájdete v kategóriách:
20,67 €
19,63 €
18,60 €
CP 141.301
Vonkajší rozmer: 450x325x190-310 mm
Vnútorný rozmer: 445x315x180-300 mm
- efektívna manipulácia - až o 85 % rýchlejšie zloženie než v prípade bežnej krabice
- úspora času a nákladov vďaka samolepiacim a odtrhávacím páskam
- výškovo nastaviteľné krabice
- jednoduché otváranie vďaka perforovanej páske
- kvalitná konštrukcia
- reprezentatívny vzhľad
- 100 % recyklovateľnosť
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL - mikrovlnná |
| farba | hnedá |
| hmotnosť | 390 g |
| hmotnosť balenia | 3,92 kg |
| balenie | 10 ks |
| množstvo na palete | 560 ks |
| s lepiacou páskou | áno |
| rýchlouzatváracie | áno |
| výškovo nastaviteľné | áno |
| s odtrhávacou páskou | áno |
| so samosvorným dnom | áno |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
12,09 €
11,49 €
10,88 €
CP 141.205
Vonkajší rozmer: 310x238x80-170 mm
Vnútorný rozmer: 305x228x70-160 mm
- efektívna manipulácia - až o 85 % rýchlejšie zloženie než v prípade bežnej krabice
- úspora času a nákladov vďaka samolepiacim a odtrhávacím páskam
- výškovo nastaviteľné krabice
- jednoduché otváranie vďaka perforovanej páske
- kvalitná konštrukcia
- reprezentatívny vzhľad
- 100 % recyklovateľnosť
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL - mikrovlnná |
| farba | hnedá |
| hmotnosť | 168 g |
| balenie | 10 ks |
| množstvo na palete | 1500 ks |
| s lepiacou páskou | áno |
| rýchlouzatváracie | áno |
| výškovo nastaviteľné | áno |
| s odtrhávacou páskou | áno |
| so samosvorným dnom | áno |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |