Krabica poštová 195x135x55 3VVL
Nakúpte viac a ušetríte
od 10 ks
0,56 €/ks
sleva
0%
od 200 ks
0,53 €/ks
sleva
4%
od 400 ks
0,49 €/ks
sleva
12%
od 800 ks
0,46 €/ks
sleva
17%
0,46 €
bez DPH
Skladom 5 860
ks.
Môžete mať: pondelok 1. 6.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Garancia kvality!
Nulová reklamovanosť v roku 2025.
Krabica poštová 195x135x55 3VVL
- rýchle a jednoduché zloženie
- pevná konštrukcia
- zabezpečenie proti vniknutiu
- dodávané v plochom stave
- široký rozmerový rad
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 200x140x70 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 195x135x55 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| FEFCO | 0713 |
| farba | biela |
| potlač | BALBOX, RESY, PAP20, Odložte na miesto určené |
| súčet vonkajších rozmerov | 410 mm |
| hmotnosť | 0,06 kg |
| so samosvorným dnom | áno |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Hodvábny papier dodá obalu luxusný vzhľad. Návod a video.
Čítať viac
Prinášame návod, ako baliť do hodvábneho papiera.
Okúzlite svojich zákazníkov krásne zabaleným tovarom
Čítať viac
Doprajte zákazníkom radosť pri rozbaľovaní zásielok s dekoratívnym výplňovým materiálom.