Okúzlite svojich zákazníkov krásne zabaleným tovarom | Eobal.sk

ZĽAVY -35% na obaly šetrné k prírode. Akcia platí len do 10. júna.zobraziť menej ZISTIŤ VIAC

zobraziť viac ZISTIŤ VIAC

Okúzlite svojich zákazníkov krásne zabaleným tovarom

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, aký pocit svojím balením vyvoláte, keď zákazníci balíček otvoria? Či sú rozčúlení obrovským množstvom fólie, ktorou sa musia prehrabať alebo nadšení, že obdržali krásne zabalený darček?

Sila WOW efektu

Na prežitku záleží. Ak chcete, aby si Vás zákazníci zapamätali, doprajte im radosť pri rozbaľovaní. Je to ľahšie, než sa zdá. Dôležité je vystúpiť z radu a urobiť svoju zásielku niečím jedinečnú. Stačí aj malý detail, len nejaké malé prekvapenie, pri ktorom si zákazník povie „Wow, to som nečakal!“

Štýlová krabička je základ.

Iste, môžete svoju zásielku odovzdať alebo zaslať v najlacnejšej klopovej krabici, ktorú zoženiete vyrobenú z nekvalitnej lepenky a oblepenou tonou lepiacej pásky. Dojem tým ale urobíte skôr negatívny.
Rozhodne sa oplatí vybrať si esteticky pôsobiaci obal z nášho sortimentu darčekových alebo zásielkových krabíc. Odporúčame použiť napríklad krabice s priehľadným vekom a univerzálne odnosky, ktoré sú vhodné na osobné odovzdávanie alebo biele poštové krabice či Speedboxy vhodné aj na rozosielku. Pokiaľ expedujete zásielok väčšie množstvo, odporúčame nechať si škatuľu potlačiť napríklad vašim logom alebo jednoduchým oznámením.

Výplne – veľa muziky za málo peňazí

Ak zasielate tovar poštou alebo zásielkovými spoločnosťami, sú výplňové materiály naozaj potrebné, pretože tlmia nárazy a pády, ku ktorým pri preprave dochádza. Bez nich by sa krehký tovar proste rozbil. No dobre, keď už musíte výplne používať, prečo nevyskúšať tie, ktoré dobre vyzerajú?

Vyskúšajte napríklad tieto výplne:

SizzlePak

Úhľadne krčené prúžky z papiera, ktoré krásne vyzerajú a naviac sú ekologické. Na výber máte z množstva farebných vyhotovení. Čo tak ružové prúžky k vašej exkluzívnej voňavke

Prejsť k nákupu

Papierové fixačné telieska Paper Chips

Papierová náhrada známych výplňových chipsov. Vyzerajú lepšie, fungujú podobne a naviac sú ekologickejšie.

Prejsť k nákupu

Papier Geami WrapPak

Krásny perforovaný papier, ktorý poslúži ako dekoratívna náhrada bublinkovej fólie. Aby mohol byť papier pripravený na obalenie produktov, musí prejsť špeciálnym strojom. Ak nevyužijete kapacitu stroja a budete baliť v menšom množstve, odporúčame baliaci box Geami WrapPak Mini, ktorý je pripravený na okamžité použitie.

Prejsť k nákupu

Drevitá vlna

Prírodný materiál, ktorý sa výborne hodí k vlnitej lepenke.

Prejsť k nákupu

Razený baliaci papier

Bublinkový razený papier

Hárky baliaceho papiera, s ktorými ľahko a lacno vytvoríte dekoratívne balenie. Možno ho použiť nielen na obalenie produktov, ale pokiaľ ho natlačíte, môžete ním aj vyplniť voľný priestor v krabici. Ide o špeciálny baliaci papier, ktorý je štruktúrovaný razbou. Členitý povrch s výstupkami zaisťuje dobré tlmiace, protišmykové a absorpčné vlastnosti.

Prejsť k nákupu

Baliace hodvábne papiere dodajú zdanie luxusu

Možno rozosielate úplne obyčajný tovar dennej potreby ale napriek tomu chcete, aby produkt aj balenie pôsobilo luxusným dojmom. Potom určite vyskúšajte hodvábne papiere. Ide o jemný baliaci materiál, ktorý má predovšetkým estetickú funkciu, ale zároveň dobre ochráni povrchy pred zaprášením a ďalším možným znečistením.

Ako baliť s hodvábnymi papiermi

Hodvábny papier - široká škála farieb

Hodvábny papier

Hodvábny papier je baliaci papier z tenkého a veľmi jemného materiálu príjemného na dotyk. Aj inak obyčajným veciam dodá luxusný vzhľad, preto sa najčastejšie používa pri balení kozmetiky, skla, porcelánu, bižutérie alebo oblečenia. Hodvábnym papierom môžete tovar obaliť alebo ho použiť aj ako dekoratívny preklad do krabíc.

Prejsť k nákupu


 

Nezabudnite na detaily

Možno to budú práve drobné vylepšenia, vďaka ktorým si Vás zákazníci zapamätajú a nabudúce nakúpia znovu u Vás.
Osobný odkaz – sú Vaše výrobky niečím výnimočné? Napríklad láskyplnou ručnou výrobou alebo pozitívnym sociálnym dopadom? Nezabudnite to spomenúť. Zákazník určite bude rád, keď bude vedieť, že nakupuje u poctivého českého podnikateľa než od anonymného veľkovýrobcu z Číny.
Visačky – keď zákazníkom poďakujete za nákup prostredníctvom jednoduchej visačky, dáte im najavo, ako si ich nákup vážite.
Samolepky – malá nálepka napríklad s krstným menom zákazníka hneď ozvláštni celé balenie.
Stuhy – oviažte stuhou vo firemných farbách krabicu alebo tovar vo vnútri a celé balenie ihneď získa exkluzivitu.
Pečiatky – ak nechcete na krabici potlač, nechajte si vyrobiť pečiatku s logom alebo nejakou vtipnou hláškou. Budete originálni a to zákazníci väčšinou ocenia.

 

Ako vidíte možností, ako vylepšiť Vaše balenie, je celý rad. Odporúčame snažiť sa získať spätnú väzbu a zistiť, čo na zákazníkov najviac zaberá a čo sa im najviac páčilo. Skvelé sú na to sociálne siete. Ak zákazníci sami nadšene nazdieľajú Vašu zásielku vo Vašom úžasnom obale, viete, že ste sa rozhodli správne. Nebojte sa experimentovať, dôležité je vystúpiť z davu, pretože e-shopov a ďalších obchodov je dnes obrovské množstvo a mali by ste sa snažiť, aby si Vás zákazníci zapamätali a nabudúce sa k Vám vrátili. Prajeme mnoho zaujímavých nápadov pre Vaše balenie. 

 • Vlna drevitá - jemný rez v rašlovom vreci 120 l

  ZĽAVA až -15%
  Záhrada
  Ekologický obal
  od 15,24 €
  od 18,28 €
  Skladom
  1 variant
 • Vlna drevitá - štandardná lisovaná v balíku

  AKCIA -25%
  Záhrada
  Ekologický obal
  od 25,89 €
  od 31,07 €
  Skladom
  1 variant
 • Bublinkový razený papier, preklad 580x380mm

  ZĽAVA až -6%
  Ekologický obal
  od 0,27 €
  od 0,33 €
  Do 5 dní
  1 variant
 • Fixačná súprava Geami WrapPak EX Mini

  ZĽAVA až -27%
  Ekologický obal
  od 47,11 €
  od 56,53 €
  Skladom
  1 variant
 • Vlna papierová netriedená

  ZĽAVA až -20%
  od 34,98 €
  od 41,98 €
  Skladom
  1 variant