Krabica poštová hnedá 240x185x75 3VVL premium
Nakúpte viac a ušetríte
od 100 ks
0,48 €/ks
sleva
0%
od 200 ks
0,46 €/ks
sleva
4%
od 400 ks
0,44 €/ks
sleva
8%
od 800 ks
0,42 €/ks
sleva
12%
1 200 ks
0,38 €/ks
sleva
20%
0,38 €
bez DPH
Skladom 4 800
ks.
Môžete mať: utorok 26. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Krabica poštová hnedá 240x185x75 3VVL premium
Poštové krabice z prvotriednej trojvrstvovej lepenky s kraftovou vrstvou
- univerzálne použitie
- jednoduché zloženie bez nástrojov a lepidiel
- dodávané v plochom stave
Pozrite si aj naše ostatné poštové krabice:
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 259x190x80 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 240x185x75 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL - kraftová vrstva |
| formát | A5+ |
| FEFCO | 0427 |
| farba | hnedá |
| objem obalu | 3,4 l |
| potlač | bez potlače |
| hmotnosť | 0,14 kg |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.