Krabica na tlačoviny A3 430x310x100 3VVL premium
Nakúpte viac a ušetríte
od 100 ks
1,25 €/ks
sleva
0%
od 200 ks
1,19 €/ks
sleva
5%
od 400 ks
1,12 €/ks
sleva
10%
500 ks
1,07 €/ks
sleva
14%
1,07 €
bez DPH
Skladom 4 500
ks.
Môžete mať: utorok 26. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Krabica na tlačoviny A3 430x310x100 3VVL premium
Poštové krabice z prvotriednej trojvrstvovej lepenky s kraftovou vrstvou
- univerzálne použitie
- jednoduché zloženie bez nástrojov a lepidiel
- dodávané v plochom stave
Pozrite si aj naše ostatné poštové krabice:
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 445x315x105 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 430x310x100 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL - kraftová vrstva |
| formát | A3 |
| FEFCO | 0427 |
| farba | hnedá |
| objem obalu | 13,33 l |
| potlač | bez potlače |
| hmotnosť | 0,27 kg |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.