Krabica prepravná 2 fľaše - PROFI
Nakúpte viac a ušetríte
od 10 ks
1,59 €/ks
sleva
0%
od 100 ks
1,52 €/ks
sleva
4%
od 200 ks
1,46 €/ks
sleva
8%
od 400 ks
1,40 €/ks
sleva
12%
1,40 €
bez DPH
Skladom viac ako
100
ks.
Môžete mať: piatok 22. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Krabica prepravná 2 fľaše - PROFI
Prepravné krabice na víno PROFI sú špeciálne navrhnuté pre zasielanie poštou a zásielkovými spoločnosťami. Fľaše na víno sa zasúvajú do špeciálnych puzdier z päťvrstvovej vlnitej lepenky, ktoré poskytujú spoločne so stenou krabice dodatočný tlmivý účinok pri nárazoch a pádoch zásielky.
- pre prepravu 2 fliaš vína
- superodolný obal na víno z päťvrstvovej lepenky
- pre fľaše typu: Bordeaux (vysoká, nízka), Burgunder
- vhodné na prepravu zásielkovými spoločnosťami
- ochrana vína proti nárazom a pádom
- odolná krabica - vhodná na stohovanie
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 190x100x345 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 180x92x330 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 5VVL |
| farba | hnedá |
| hmotnosť | 0,28 kg |
| vyhotovenie | pre 2 fľaše |
| ekologické | áno |
| vnútorný rozmer pre fľašu | 75x75x320 mm |
| na fľaše | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako zabaliť víno: na prepravu aj ako darček
Čítať viac
Víno si zaslúži kvalitný obal. Poradíme vám, ako zabaliť víno bezpečne na cestu aj elegantne ako darček.
10 tipov, ako ušetriť na obaloch
Čítať viac
Prinášame praktické tipy na úsporu za obaly, ktoré naozaj fungujú.
Superodolný obal na víno z podhubia
Čítať viac
Ekologická novinka na posielanie vína. Obal z vlnitej lepenky s podhubím.