Krabica na víno Smart Vinebox, 6 fliaš
Prepravná krabica na víno Smart Vinebox slúži na bezpečnú prepravu fliaš typu Bordeaux, Schlegal, Burgunder a Sekt. Krabica Smart Vinebox spoločne s certifikovanou vložkou z vlnitej lepenky ochráni vína, šumivé vína a šampanské pri prípadných pádoch a nárazoch v prepravnom reťazci.
Obal je certifikovaný spoločnosťami UPS a DHL pre fľaše typu Bordeaux (0,75 l), Schlegal (0,75 l), Schlegal (1 l), Burgunder (0,75 l), Sekt (0,75 l).
- bezpečná preprava 6 fliaš vína zásielkovými spoločnosťami
- fľaše typu Bordeaux, Schlegal, Burgunder a Sekt
- certifikácia odolnosti krabice
- dodanie v plochom stave (kartónový obal a vložka zvlášť na palete)
- zložený obal musí byť zalepený lepiacou páskou (obdobně jako u kartónové krabice)
Návod na zloženie vnútornej fixácie nájdete na obale.
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 317x224x404 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 305x212x368 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 5VVL |
| farba | hnedá |
| potlač | áno |
| vyhotovenie | pre 6 fliaš |
| balenie | 5 ks |
| ekologické | áno |
| vnútorný rozmer pre fľašu | 90x90x360 mm |
| certifikácia FSC® | áno |
| na fľaše | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Víno si zaslúži kvalitný obal. Poradíme vám, ako zabaliť víno bezpečne na cestu aj elegantne ako darček.
Prinášame praktické tipy na úsporu za obaly, ktoré naozaj fungujú.
Ekologická novinka na posielanie vína. Obal z vlnitej lepenky s podhubím.