Krabice prepravné na fľaše PROFI
Prepravné krabice na fľaše vína PROFI sú špeciálne navrhnuté pre zasielanie poštou a zásielkovými spoločnosťami. Fľaše na víno sa zasúvajú do špeciálnych puzdier z päťvrstvovej vlnitej lepenky, ktoré poskytujú spoločne so stenou krabice dodatočný tlmivý účinok pri nárazoch a pádoch zásielky.
- superodolné obaly na víno z päťvrstvovej lepenky
- pre fľaše vína typu: Bordeaux (vysoká, nízka), Burgunder
- vhodné na prepravu zásielkovými spoločnosťami
- ochrana vína proti nárazom a pádom
- odolná krabica - vhodná na stohovanie
Prepravné krabice na víno PROFI sú špeciálne navrhnuté pre zasielanie poštou a zásielkovými spoločnosťami. Fľaše na víno sa zasúvajú do špeciálnych puzdier z päťvrstvovej vlnitej lepenky, ktoré poskytujú spoločne so stenou krabice dodatočný tlmivý účinok pri nárazoch a pádoch zásielky.
- pre prepravu 1 fľaše vína
- superodolný obal na víno z päťvrstvovej lepenky
- pre fľaše typu: Bordeaux (vysoká, nízka), Burgunder
- vhodné na prepravu zásielkovými spoločnosťami
- ochrana vína proti nárazom a pádom
- odolná krabica - vhodná na stohovanie
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 5VVL |
| farba | hnedá |
| potlač | nie |
| vyhotovenie | pre 1 fľašu |
| množstvo na palete | 540 ks |
| ekologické | áno |
| vnútorný rozmer pre fľašu | 75x75x320 mm |
| na fľaše | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
Prepravné krabice na víno PROFI sú špeciálne navrhnuté pre zasielanie poštou a zásielkovými spoločnosťami. Fľaše na víno sa zasúvajú do špeciálnych puzdier z päťvrstvovej vlnitej lepenky, ktoré poskytujú spoločne so stenou krabice dodatočný tlmivý účinok pri nárazoch a pádoch zásielky.
- pre prepravu 2 fliaš vína
- superodolný obal na víno z päťvrstvovej lepenky
- pre fľaše typu: Bordeaux (vysoká, nízka), Burgunder
- vhodné na prepravu zásielkovými spoločnosťami
- ochrana vína proti nárazom a pádom
- odolná krabica - vhodná na stohovanie
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 5VVL |
| farba | hnedá |
| hmotnosť | 0,28 kg |
| vyhotovenie | pre 2 fľaše |
| ekologické | áno |
| vnútorný rozmer pre fľašu | 75x75x320 mm |
| na fľaše | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
Prepravné krabice na víno PROFI sú špeciálne navrhnuté pre zasielanie poštou a zásielkovými spoločnosťami. Fľaše na víno sa zasúvajú do špeciálnych puzdier z päťvrstvovej vlnitej lepenky, ktoré poskytujú spoločne so stenou krabice dodatočný tlmivý účinok pri nárazoch a pádoch zásielky.
- pre prepravu 6 fliaš vína
- superodolný obal na víno z päťvrstvovej lepenky
- pre fľaše typu: Bordeaux (vysoká, nízka), Burgunder
- vhodné na prepravu zásielkovými spoločnosťami
- ochrana vína proti nárazom a pádom
- odolná krabica - vhodná na stohovanie
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 5VVL |
| farba | hnedá |
| hmotnosť | 0,36 kg |
| vyhotovenie | pre 6 fliaš |
| ekologické | áno |
| vnútorný rozmer pre fľašu | 75x75x320 mm |
| na fľaše | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |