Zásielková krabica - 305x228x70-160 SPEEDBOX
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 BAL
12,09 €/BAL
1,21 €/ks
sleva
0%
od 5 BAL
11,49 €/BAL
1,15 €/ks
sleva
5%
od 10 BAL
10,88 €/BAL
1,09 €/ks
sleva
10%
1,09 €
bez DPH
Skladom 172
BAL.
Môžete mať: utorok 2. 6.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Zásielková krabica - 305x228x70-160 SPEEDBOX
- efektívna manipulácia - až o 85 % rýchlejšie zloženie než v prípade bežnej krabice
- úspora času a nákladov vďaka samolepiacim a odtrhávacím páskam
- výškovo nastaviteľné krabice
- jednoduché otváranie vďaka perforovanej páske
- kvalitná konštrukcia
- reprezentatívny vzhľad
- 100 % recyklovateľnosť
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 310x238x80-170 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 305x228x70-160 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL - mikrovlnná |
| farba | hnedá |
| hmotnosť | 168 g |
| balenie | 10 ks |
| množstvo na palete | 1500 ks |
| s lepiacou páskou | áno |
| rýchlouzatváracie | áno |
| výškovo nastaviteľné | áno |
| s odtrhávacou páskou | áno |
| so samosvorným dnom | áno |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ukážka balenia: ekologické Speedboxy pre NaturalProtein
Čítať viac
NaturalProtein balí svoje prírodné proteínové dobroty do Speedboxov s potlačou.
Eobal.sk je partnerom Shoptetu
Čítať viac
Shoptet a Eobaly sú partneri. Zákazníkom to prináša množstvo výhod.