Napínač - Páskovač XL16 ručný - pre polypropylénovú pásku šírky 16 mm
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 ks
132,05 €/ks
sleva
0%
od 2 ks
125,44 €/ks
sleva
5%
125,44 €
bez DPH
Skladom 2
ks.
Môžete mať: piatok 29. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Napínač - Páskovač XL16 ručný - pre polypropylénovú pásku šírky 16 mm
Ručný páskovač novej generácie. Slúži na pevné spojenie pások pomocou spôn.
-
Lacnejšie riešenie za skvelú cenu
-
Predovšetkým na páskovanie ľahšieho tovaru na paletách
-
Kvalitné spracovanie
-
Na páskovanie sa používa polypropylénová páska šírky 16 mm
-
Spoj je tvorený oceľovou sponou PP 16
Vlastnosti produktu
| rozmery: | 170x150x350 mm |
| hmotnosť | 3,3 kg |
| použitie | ručné |
| typ | XL-16 |
| druh použitej pásky | PP, PES |
| spôsob spoja | oceľovou sponou |
| typ použitej spony | oceľ PP-16 mm |
| šírka pásky | 15 - 16 mm |
| colná nomenklatúra | 82057000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako vybrať viazaciu pásku
Čítať viac
Vyberte si viazaciu pásku na balenie zásielok aj pripevňovanie k palete. Praktické rady s odkazmi na viazacie pásky a príslušenstvo.