Obálka plastová samolepiaca bielo-čierna 225x325, hr. 0,06 (80% podiel recyklátu)
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 BAL
7,53 €/BAL
0,07 €/ks
sleva
0%
od 3 BAL
7,15 €/BAL
0,07 €/ks
sleva
5%
od 5 BAL
6,78 €/BAL
0,06 €/ks
sleva
10%
0,07 €
bez DPH
Skladom viac ako
10
BAL.
Môžete mať: utorok 19. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Obálka plastová samolepiaca bielo-čierna 225x325, hr. 0,06 (80% podiel recyklátu)
Dobrá správa pre životné prostredie: teraz ponúkame plastové obálky z materiálu LDPE s 80 % podielom recyklátu.
- na zasielanie mäkkých materiálov
- vybavené samolepiacou páskou
- po zalepení nie je možné otvoriť bez poškodenia
- pružné pri balení
- vodotesné
- je možné označiť potlačou
Vlastnosti produktu
| dĺžka vnútorná | 225 mm |
| šírka vnútorná | 325 mm |
| dĺžka vonkajšia | 225 mm |
| šírka vonkajšia | 325 mm |
| materiál | polyethylen (LDPE), 80% recyklát |
| formát | A4 |
| farba | biela-čierna |
| hrúbka materiálu | 60 µm |
| balenie | 100 ks |
| colná nomenklatúra | 39232100 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.