Fixačný papier pre stroj Geami WrapPak
Skladom 5
variantov
(môžete mať utorok 21. 4.)
od
10,25 €
bez DPH
Fixačné papiere na výrobu dizajnového baliaceho a výplňového materiálu Geami. Výplňový materiál sa vyrába z týchto dvoch druhov papierov pomocou stroja Geami WrapPak. Papier sa narezáva tak, že tvorí členitú plástovú štruktúru. Vďaka tomu Geami dobre ochráni balené produkty a zároveň pôsobí dizajnovo. Veľmi vhodný pre darčekové balenia.
Produkt nájdete v kategóriách:
Varianty produktu
Info
Produkt
od 1 ks
od 10 ks
od 15 ks
od 20 ks
od 30 ks
Množstvo
Vybraným parametrom nezodpovedá žiadny produkt
76,97 €
73,12 €
73,12 €
69,27 €
69,27 €
65,42 €
+40 ks
FXP Geami DC Brown
Papier fixačný GEAMI DC 20", návin 250 m - hnedý
- baliaci papier z čistého kraftového papiera
- unikátna plástová štruktúra (stroj FXQ Geami)
- na výrobu kraftového dierovaného papiera s hodvábnym papierom (š. 30 cm)
- inovatívny obal výrobku s vysokou estetickou úrovňou
- ideálna ochrana výrobkov pred poškodením či poškrabaním
- unikátne šesťhranné výseky dokonale fixujú výrobok
- úspora skladovacieho priestoru (v porovnaní napr. s bubl. fóliami)
- 100 % recyklovateľný
- ekologicky šetrný obal
- farba papiera sa môže mierne líšiť, nemá vplyv na kvalitu papiera
Vlastnosti produktu
| šírka | 508 mm |
| návin | 250 m |
| materiál | papier (kraft) |
| farba | hnedá |
| gramáž | 80 g/m2 |
| paletizácia | 40 ks |
| hmotnosť role | 10,2 kg |
| určené pre stroj | Geami wrappak |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48043158 |
38,74 €
36,81 €
36,81 €
36,81 €
36,81 €
34,87 €
+20 ks
FXP Geami IL White
Papier hodvabný GEAMI IL 12", návin 840 m - biely
- baliaci hodvábny papier
- na výrobu kraftového dierovaného papiera s hodvábnym papierom (š. 30 cm)
- inovatívny obal výrobku s vysokou estetickou úrovňou (stroj FXQ Geami)
- ideálna ochrana výrobkov pred poškodením či poškrabaním
- úspora skladovacieho priestoru (v porovnaní napr. s bubl. fóliami)
- 100 % recyklovateľný
- ekologicky šetrný obal
Vlastnosti produktu
| šírka | 305 mm |
| návin | 840 m |
| materiál | papier hodvábny |
| farba | biela |
| gramáž | 22 g/m2 |
| paletizácia | 20 ks |
| hmotnosť role | 5,64 kg |
| určené pre stroj | Geami wrappak |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48053000 |
44,71 €
44,71 €
33,54 €
33,54 €
31,30 €
31,30 €
+30 ks
FXP Geami MV Brown
Papier fixačný Geami hnedý 80g, 510mm, návin 164 m
- baliaci papier z čistého kraftového papiera
- unikátna plástová štruktúra (stroj FXQ Geami Go, FXQ Geami MV)
- na výrobu kraftového dierovaného papiera s hodvábnym papierom (š. 30 cm)
- inovatívny obal výrobku s vysokou estetickou úrovňou
- ideálna ochrana výrobkov pred poškodením či poškrabaním
- unikátne šesťhranné výseky dokonale fixujú výrobok
- úspora skladovacieho priestoru (v porovnaní napr. s bubl. fóliami)
- 100 % recyklovateľný
- ekologicky šetrný obal
- farba papiera sa môže mierne líšiť, nemá vplyv na kvalitu papiera
Vlastnosti produktu
| šírka | 510 mm |
| návin | 164 m |
| materiál | papier |
| farba | hnedá |
| gramáž | 80 g/m2 |
| hmotnosť role | 5,9 kg |
| určené pre stroj | Geami Wrap ‘n Go, Geami WrapPak MV |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48043158 |
58,05 €
58,05 €
40,63 €
40,63 €
37,15 €
37,15 €
+30 ks
FXP Geami MV white DC
Papier fixačný Geami biely 80g, 510mm, návin 164m
- dizajnové balenie z bieleho papiera
- unikátna plástová štruktúra (stroj FXQ Geami Go, FXQ Geami MV)
- na výrobu kraftového dierovaného papiera s hodvábnym papierom (š. 30 cm)
- inovatívny obal výrobku s vysokou estetickou úrovňou
- ideálna ochrana výrobkov pred poškodením či poškrabaním
- unikátne šesťhranné výseky dokonale fixujú výrobok
- úspora skladovacieho priestoru (v porovnaní napr. s bubl. fóliami)
- 100 % recyklovateľný
- ekologicky šetrný obal
Vlastnosti produktu
| šírka | 510 mm |
| návin | 164 m |
| materiál | papier |
| farba | biela |
| gramáž | 80 g/m2 |
| hmotnosť role | 5,9 kg |
| určené pre stroj | Geami Wrap ‘n Go, Geami WrapPak MV |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48043158 |
17,08 €
17,08 €
14,00 €
14,00 €
10,25 €
10,25 €
+30 ks
FXP Geami MV White
Papier hodvábny Geami biely 22g, 300mm, návin 268m
- baliaci hodvábny papier
- na výrobu balenia z kraftového dierovaného papiera s hodvábnym papierom (š. 30 cm)
- inovatívny obal výrobku s vysokou estetickou úrovňou (stroj FXQ Geami Go, FXQ Geami MV)
- ideálna ochrana výrobkov pred poškodením či poškrabaním
- úspora skladovacieho priestoru (v porovnaní napr. s bubl. fóliami)
- 100 % recyklovateľný
- ekologicky šetrný obal
Vlastnosti produktu
| šírka | 300 mm |
| návin | 268 m |
| materiál | papier |
| farba | biela |
| gramáž | 22 g/m2 |
| hmotnosť role | 1,9 kg |
| určené pre stroj | Geami Wrap ‘n Go, Geami WrapPak MV |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48053000 |