Paletová noha
Paletová noha je vybavená samolepiacim pásom, ktorý sa pevným spojom prilepí k prepravnému obalu. Slúži tak ako náhrada klasických paliet, teda výrazne šetrí náklady na logistiku a skladovanie.
- nízka hmotnosť
- vysoká pevnosť v tlaku
- 100 % recyklovateľnosť
- náhrada klasických paliet
- šetrí náklady na logistiku a skladovanie
Produkt nájdete v kategóriách:
Varianty produktu
1,19 €
1,13 €
1,07 €
1,01 €
PAN VO 30
Vonkajší rozmer: 300x100x100 mm
Paletová noha je vybavená samolepiacim pásom, ktorý sa pevným spojom prilepí k prepravnému obalu. Slúži tak ako náhrada klasických paliet, teda výrazne šetrí náklady na logistiku a skladovanie.
- nízka hmotnosť
- vysoká pevnosť v tlaku
- 100 % recyklovateľnosť
- náhrada klasických paliet
- šetrí náklady na logistiku a skladovanie
| šírka | 100 mm |
| materiál | voština |
| farba | hnedá |
| hmotnosť | 0,189 kg |
| nosnosť | cca 300 kg |
| typ | samolepiaci |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48239085 |