Paletová noha voštinová 100x100x300 samolepiaca
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 ks
1,19 €/ks
sleva
0%
od 10 ks
1,13 €/ks
sleva
5%
od 100 ks
1,07 €/ks
sleva
10%
od 200 ks
1,01 €/ks
sleva
15%
1,01 €
bez DPH
Skladom viac ako
1 000
ks.
Môžete mať: utorok 19. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Paletová noha voštinová 100x100x300 samolepiaca
Paletová noha je vybavená samolepiacim pásom, ktorý sa pevným spojom prilepí k prepravnému obalu. Slúži tak ako náhrada klasických paliet, teda výrazne šetrí náklady na logistiku a skladovanie.
- nízka hmotnosť
- vysoká pevnosť v tlaku
- 100 % recyklovateľnosť
- náhrada klasických paliet
- šetrí náklady na logistiku a skladovanie
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 300x100x100 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| šírka | 100 mm |
| materiál | voština |
| farba | hnedá |
| hmotnosť | 0,189 kg |
| nosnosť | cca 300 kg |
| typ | samolepiaci |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48239085 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Paletová noha disponuje samolepiacou páskou, ktorá sa pevným spojom prilepí k prepravnému obalu. Slúži tak ako náhrada klasických paliet, teda výrazne šetrí náklady na logistiku a skladovanie.