Papierové tubusy dutinka papierové viečko
Okrúhle tubusy zo špirálovito vinutej lepenky zaisťujú dokonalú ochranu balených predmetov pred poškodením, nečistotami a prachom.
- kvalitný a pevný materiál
- nasúvacie papierové viečko
- vhodné najmä ako zásielkový, prepravný a archivačný obal
Vlastnosti produktu
Materiál: Vinutá kartonáž
Hrúbka materiálu: 2 mm
Vnútorný priemer: 80 mm
S vekom: áno
Produkt nájdete v kategóriách:
Varianty produktu
2,26 €
2,17 €
2,08 €
DPT 500 80 2
Skvelé využitie pre veľkoformátové fotografie, plagáty, technické výkresy, stavebné plány, reklamné materiály, kalendáre a iné rozmerné zrolovateľné dokumenty; na produkty tyčového tvaru.
- pevné, okrúhle tubusy vhodné najmä ako zásielkový, prepravný a archivačný obal
- povrch hnedý prírodný, dno papierové vlepené, viečko papierové nasúvacie
- špirálovite vinutá pevná lepenka zaisťuje dokonalú ochranu pred poškodením, nečistotami, prachom
| výška vnútorná | 500 mm |
| výška vonkajšia | 517 mm |
| materiál | vinutá kartonáž |
| druh lepenky | vinutá kartonáž |
| formát | A2 |
| farba | hnedá |
| objem obalu | 2,5 l |
| hrúbka materiálu | 2 mm |
| vyhotovenie | válec s víkem |
| typ | okrúhly |
| priemer dutinky | 80 mm |
| vnútorný priemer | 80 mm |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48196000 |
2,61 €
2,50 €
2,40 €
DPT 700 80 2
Skvelé využitie pre veľkoformátové fotografie, plagáty, technické výkresy, stavebné plány, reklamné materiály, kalendáre a iné rozmerné zrolovateľné dokumenty; na produkty tyčového tvaru.
- pevné, okrúhle tubusy vhodné najmä ako zásielkový, prepravný a archivačný obal
- povrch hnedý prírodný, dno papierové vlepené, viečko papierové nasúvacie
- špirálovite vinutá pevná lepenka zaisťuje dokonalú ochranu pred poškodením, nečistotami, prachom
| výška vnútorná | 700 mm |
| výška vonkajšia | 716 mm |
| materiál | vinutá kartonáž |
| druh lepenky | vinutá kartonáž |
| formát | A1 |
| farba | hnedá |
| objem obalu | 3,5 l |
| hrúbka materiálu | 2 mm |
| vyhotovenie | válec s víkem |
| typ | okrúhly |
| priemer dutinky | 80 mm |
| vnútorný priemer | 80 mm |
| s vekom | áno |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48229000 |
3,10 €
2,98 €
2,85 €
DPT 1000 80 2
Skvelé využitie pre veľkoformátové fotografie, plagáty, technické výkresy, stavebné plány, reklamné materiály, kalendáre a iné rozmerné zrolovateľné dokumenty; na produkty tyčového tvaru.
- pevné, okrúhle tubusy vhodné najmä ako zásielkový, prepravný a archivačný obal
- povrch hnedý prírodný, dno papierové vlepené, viečko papierové nasúvacie
- špirálovite vinutá pevná lepenka zaisťuje dokonalú ochranu pred poškodením, nečistotami, prachom
| výška vnútorná | 1000 mm |
| výška vonkajšia | 1017 mm |
| materiál | vinutá kartonáž |
| druh lepenky | vinutá kartonáž |
| formát | A0 |
| farba | hnedá |
| objem obalu | 5 l |
| hrúbka materiálu | 2 mm |
| vyhotovenie | válec s víkem |
| typ | okrúhly |
| priemer dutinky | 80 mm |
| vnútorný priemer | 80 mm |
| s vekom | áno |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48196000 |