Papierové vrecká s krížovým dnom
Tieto pevné a odolné papierové vrecká majú univerzálne využitie. Sú vhodné ako ekologická náhrada plastových tašiek a vrecúšok.
Vysokú odolnosť a nosnosť dosahujú vďaka špeciálnej krížovej konštrukcii dna, ktorá zaručuje dostatočnú nosnosť. Vďaka kvalitnému papieru sú steny vrecka odolné proti pretrhnutiu.
Použitie vreciek
Známe sú tiež pod názvom „kupecké vrecká“, pretože sa často používajú v maloobchode. Vhodné sú pre obchody s rozličným tovarom. Zabaliť sa do nich dá bez problémov celý nákup drobného tovaru.
Ak sa naplnia rovnomerne, samostatne stoja, čo je výhodné pre prezentáciu tovaru.
Tieto pevné a odolné papierové vrecká sú ideálnou ekologickou náhradou plastových tašiek. Vďaka špeciálnej krížovej konštrukcii dna a kvalitnému papieru majú vysokú nosnosť a odolnosť proti pretrhnutiu. Sú vhodné pre maloobchody na balenie drobného tovaru a po naplnení samostatne stoja.
| dĺžka | 150 mm |
| výška | 220 mm |
| materiál | papier |
| farba | hnedá |
| nosnosť | 0,5 kg |
| gramáž | 50 g/m2 |
| počet ks v balení | 1000 |
| krížové dno | 60 mm |
| s křížovým dnem | ano |
| colná nomenklatúra | 48194000 |
Tieto pevné a odolné papierové vrecká sú ideálnou ekologickou náhradou plastových tašiek. Vďaka špeciálnej krížovej konštrukcii dna a kvalitnému papieru majú vysokú nosnosť a odolnosť proti pretrhnutiu. Sú vhodné pre maloobchody na balenie drobného tovaru a po naplnení samostatne stoja.
| dĺžka | 170 mm |
| výška | 260 mm |
| materiál | papier |
| farba | hnedá |
| nosnosť | 1 kg |
| gramáž | 50 g/m2 |
| počet ks v balení | 1000 |
| krížové dno | 65 mm |
| s křížovým dnem | ano |
| colná nomenklatúra | 48194000 |
Tieto pevné a odolné papierové vrecká sú ideálnou ekologickou náhradou plastových tašiek. Vďaka špeciálnej krížovej konštrukcii dna a kvalitnému papieru majú vysokú nosnosť a odolnosť proti pretrhnutiu. Sú vhodné pre maloobchody na balenie drobného tovaru a po naplnení samostatne stoja.
| dĺžka | 225 mm |
| výška | 310 mm |
| materiál | papier |
| farba | hnedá |
| nosnosť | 2 kg |
| gramáž | 60 g/m2 |
| počet ks v balení | 1000 |
| krížové dno | 85 mm |
| s křížovým dnem | ano |
| colná nomenklatúra | 48194000 |
Tieto pevné a odolné papierové vrecká sú ideálnou ekologickou náhradou plastových tašiek. Vďaka špeciálnej krížovej konštrukcii dna a kvalitnému papieru majú vysokú nosnosť a odolnosť proti pretrhnutiu. Sú vhodné pre maloobchody na balenie drobného tovaru a po naplnení samostatne stoja.
| dĺžka | 225 mm |
| výška | 375 mm |
| materiál | papier |
| farba | hnedá |
| nosnosť | 2,5 kg |
| gramáž | 60 g/m2 |
| počet ks v balení | 1000 |
| krížové dno | 92 mm |
| s křížovým dnem | ano |
| colná nomenklatúra | 48194000 |