Plastová obálka s uchom
Skladom 4
varianty
(môžete mať štvrtok 30. 4.)
od
0,07 €
bez DPH
Dobrá správa pre životné prostredie: teraz ponúkame plastové obálky z materiálu LDPE s 80 % podielom recyklátu.
- nepriehľadné obálky z LDPE
- vhodné na zasielanie textilu, časopisov, cenín atď.
- po zalepení nie je možné otvoriť bez poškodenia
- odolné proti potrhaniu, vodovzdorné
- nízka hmotnosť šetrí náklady za poštovné
- materiál – viacvrstvový polyetylén
- samolepiaci uzáver
- 100 % recyklovateľný
Produkt nájdete v kategóriách:
Varianty produktu
Info
Produkt
Balenie
od 1 BAL
od 3 BAL
od 5 BAL
Množstvo
Vybraným parametrom nezodpovedá žiadny produkt
8,28 €
7,87 €
7,45 €
OP UCHO 200 270 EKO
Obálka plastová samolepiaca bielo-čierna 200x270+80 hr. 0,06 s uchom (80% podiel recyklátu)
Dobrá správa pre životné prostredie: teraz ponúkame plastové obálky z materiálu LDPE s 80 % podielom recyklátu.
- nepriehľadné obálky z LDPE
- vhodné na zasielanie textilu, časopisov, cenín atď.
- po zalepení nie je možné otvoriť bez poškodenia
- odolné proti potrhaniu, vodovzdorné
- nízka hmotnosť šetrí náklady za poštovné
- materiál - viacvrstvový polyetylén
- samolepiaci uzáver
- 100 % recyklovateľný
Vlastnosti produktu
| dĺžka vnútorná | 200 mm |
| šírka vnútorná | 270 mm |
| dĺžka vonkajšia | 200 mm |
| šírka vonkajšia | 270 mm |
| materiál | polyethylen (LDPE), 80% recyklát |
| formát | A5 |
| farba | biela-sivá/čierna |
| hrúbka materiálu | 60 µm |
| balenie | 100 ks |
| dĺžka ucha | 80 mm |
| dĺžka klopy | 40 mm |
| colná nomenklatúra | 39232100 |
13,29 €
12,62 €
11,96 €
OP UCHO 280 370 EKO
Obálka plastová samolepiaca bielo-čierna 280x370+80 hr. 0,06 s uchom (80% podiel recyklátu)
Dobrá správa pre životné prostredie: teraz ponúkame plastové obálky z materiálu LDPE s 80 % podielom recyklátu.
- nepriehľadné obálky z LDPE
- vhodné na zasielanie textilu, časopisov, cenín atď.
- po zalepení nie je možné otvoriť bez poškodenia
- odolné proti potrhaniu, vodovzdorné
- nízka hmotnosť šetrí náklady za poštovné
- materiál - viacvrstvový polyetylén
- samolepiaci uzáver
- 100 % recyklovateľný
Vlastnosti produktu
| dĺžka vnútorná | 280 mm |
| šírka vnútorná | 370 mm |
| dĺžka vonkajšia | 280 mm |
| šírka vonkajšia | 370 mm |
| materiál | polyethylen (LDPE), 80% recyklát |
| farba | biela-sivá/čierna |
| hrúbka materiálu | 60 µm |
| balenie | 100 ks |
| dĺžka ucha | 80 mm |
| dĺžka klopy | 40 mm |
| colná nomenklatúra | 39232100 |
11,67 €
11,08 €
10,50 €
OP UCHO 360 550 EKO
Obálka plastová samolepiaca bielo-čierna 360x550+80 hr. 0,06 s uchom
Dobrá správa pre životné prostredie: teraz ponúkame plastové obálky z materiálu LDPE s 80 % podielom recyklátu.
- nepriehľadné obálky z LDPE
- vhodné na zasielanie textilu, časopisov, cenín atď.
- po zalepení nie je možné otvoriť bez poškodenia
- odolné proti potrhaniu, vodovzdorné
- nízka hmotnosť šetrí náklady za poštovné
- materiál - viacvrstvový polyetylén
- samolepiaci uzáver
- 100 % recyklovateľný
Vlastnosti produktu
| dĺžka vnútorná | 360 mm |
| šírka vnútorná | 550 mm |
| dĺžka vonkajšia | 360 mm |
| šírka vonkajšia | 550 mm |
| materiál | polyethylen (LDPE), 80% recyklát |
| farba | biela-sivá/čierna |
| hrúbka materiálu | 60 µm |
| balenie | 50 ks |
| dĺžka ucha | 80 mm |
| dĺžka klopy | 40 mm |
| colná nomenklatúra | 39232100 |
17,08 €
16,23 €
15,38 €
OP UCHO 480 650 EKO
Obálka plastová samolepiaca bielo-čierna 480x650+80 hr. 0,06 s uchom
Dobrá správa pre životné prostredie: teraz ponúkame plastové obálky z materiálu LDPE s 80 % podielom recyklátu.
- nepriehľadné obálky z LDPE
- vhodné na zasielanie textilu, časopisov, cenín atď.
- po zalepení nie je možné otvoriť bez poškodenia
- odolné proti potrhaniu, vodovzdorné
- nízka hmotnosť šetrí náklady za poštovné
- materiál - viacvrstvový polyetylén
- samolepiaci uzáver
- 100 % recyklovateľný
Vlastnosti produktu
| dĺžka vnútorná | 480 mm |
| šírka vnútorná | 650 mm |
| dĺžka vonkajšia | 480 mm |
| šírka vonkajšia | 650 mm |
| materiál | polyethylen (LDPE), 80% recyklát |
| farba | biela-sivá/čierna |
| hrúbka materiálu | 60 µm |
| balenie | 50 ks |
| dĺžka ucha | 80 mm |
| dĺžka klopy | 40 mm |
| colná nomenklatúra | 39232100 |