Obálka plastová samolepiaca bielo-čierna 280x370+80 hr. 0,06 s uchom (80% podiel recyklátu)
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 BAL
13,29 €/BAL
0,13 €/ks
sleva
0%
od 3 BAL
12,62 €/BAL
0,12 €/ks
sleva
5%
od 5 BAL
11,96 €/BAL
0,11 €/ks
sleva
10%
0,12 €
bez DPH
Skladom viac ako
10
BAL.
Môžete mať: utorok 19. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Obálka plastová samolepiaca bielo-čierna 280x370+80 hr. 0,06 s uchom (80% podiel recyklátu)
Dobrá správa pre životné prostredie: teraz ponúkame plastové obálky z materiálu LDPE s 80 % podielom recyklátu.
- nepriehľadné obálky z LDPE
- vhodné na zasielanie textilu, časopisov, cenín atď.
- po zalepení nie je možné otvoriť bez poškodenia
- odolné proti potrhaniu, vodovzdorné
- nízka hmotnosť šetrí náklady za poštovné
- materiál - viacvrstvový polyetylén
- samolepiaci uzáver
- 100 % recyklovateľný
Vlastnosti produktu
| dĺžka vnútorná | 280 mm |
| šírka vnútorná | 370 mm |
| dĺžka vonkajšia | 280 mm |
| šírka vonkajšia | 370 mm |
| materiál | polyethylen (LDPE), 80% recyklát |
| farba | biela-sivá/čierna |
| hrúbka materiálu | 60 µm |
| balenie | 100 ks |
| dĺžka ucha | 80 mm |
| dĺžka klopy | 40 mm |
| colná nomenklatúra | 39232100 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.