Plastová spona
Plastová spona sa využíva na páskovanie polypropylénovou (PP) viazacou páskou všade tam, kde nie je vhodné či nutné použiť sponu kovovú, napr. pri viazaní ľahších predmetov alebo na účely následnej recyklácie.
- možnosť opätovne dotiahnuť spoj
- je možné dotiahnuť ručne aj bez použitia napínača
- bezpečná manipulácia bez ostrých hrán
Plastová spona sa využíva na páskovanie polypropylénovou (PP) viazacou páskou všade tam, kde nie je vhodné či nutné použiť sponu kovovú, napr. pri viazaní ľahších predmetov alebo na účely následnej recyklácie.
- možnosť opätovne dotiahnuť spoj
- je možné dotiahnuť ručne aj bez použitia napínača
- bezpečná manipulácia bez ostrých hrán
- na použitie s PP páskou šírky 10 - 12 mm
- balenie obsahuje 1 000 ks
| šírka | 10 mm |
| materiál | polypropylen (PP) |
| použitie | pro pásku VP PP 10-12mm, bez páskovačky |
| druh spoja | rozoberateľný |
| balenie | 1000 ks |
| colná nomenklatúra | 39219060 |
Plastová spona sa využíva na páskovanie polypropylénovou (PP) viazacou páskou všade tam, kde nie je vhodné či nutné použiť sponu kovovú, napr. pri viazaní ľahších predmetov alebo na účely následnej recyklácie.
- možnosť opätovne dotiahnuť spoj
- je možné dotiahnuť ručne aj bez použitia napínača
- bezpečná manipulácia bez ostrých hrán
- na použitie s PP páskou šírky 16 mm
- balenie obsahuje 1 000 ks
| šírka | 16 mm |
| materiál | polypropylen (PP) |
| použitie | pro pásku VP PP 15-16mm, bez páskovačky |
| druh spoja | rozoberateľný |
| balenie | 1000 ks |
| colná nomenklatúra | 39219060 |