Sťahovacie krabice Smajlík
- kvalitná krabica vhodná na sťahovanie tak pre domácnosť, ako pre firmy
- garantovaná nosnosť 30 kg
- 2× zosilnené ergonomické držadlá na ruky
- 2× zosilnené dno
- jednoduchá manipulácia
- k zloženiu nie sú potrebné lepiace pásky
- dá sa použiť zároveň ako úložná krabica s možnosťou popísať ju
NOVINKA! Krabica na sťahovanie z päťvrstvovej vlnitej lepenky (5VVL) s nosnosťou až 50 kg!
Vlastnosti produktu
Materiál: Vlnitá lepenka
Farba: Hnedá
Produkt nájdete v kategóriách:
2,70 €
2,59 €
2,37 €
2,24 €
2,16 €
KS 1014
Vonkajší rozmer: 535x335x365 mm
Vnútorný rozmer: 525x330x360 mm
- kvalitná krabica vhodná na sťahovanie tak pre domácnosť, ako pre firmy
- garantovaná nosnosť 30 kg
- 2x zosilnené ergonomické držadlá na ruky
- 2x zosilnené dno
- jednoduchá manipulácia
- k zloženiu nie sú potrebné lepiace pásky
- dá sa použiť zároveň ako úložná krabica s možnosťou popísať ju
- k zloženiu nie sú potrebné lepiace pásky
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| farba | hnedá |
| objem obalu | 62,37 l |
| potlač | Smajlík, informačné polia a ďalšie viz foto |
| hmotnosť | 0,91 kg |
| nosnosť | 30 kg |
| množstvo na palete | 150 ks |
| ekologické | áno |
| na sťahovanie | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
2,86 €
2,74 €
2,51 €
2,37 €
2,28 €
KS 1011
Vonkajší rozmer: 498x300x359 mm
Vnútorný rozmer: 492x288x334 mm
- kvalitná krabica vhodná na sťahovanie tak pre domácnosť, ako pre firmy
- garantovaná nosnosť max. 50 kg
- 2x zosilnené ergonomické držadlá na ruky
- 2x zosilnené dno
- jednoduchá manipulácia
- k zloženiu nie sú potrebné lepiace pásky
- dá sa použiť zároveň ako úložná/archivačná krabica s možnosťou popísať ju
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 5VVL |
| farba | hnedá |
| objem obalu | 48 l |
| potlač | Smajlík info pole, návod |
| hmotnosť | 0,54 kg |
| nosnosť | 50 kg |
| množstvo na palete | 200 ks |
| ekologické | áno |
| na sťahovanie | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
3,16 €
3,03 €
2,78 €
2,62 €
2,52 €
KS 1010
Vonkajší rozmer: 595x330x350 mm
Vnútorný rozmer: 590x318x328 mm
- kvalitná krabica vhodná na sťahovanie tak pre domácnosť, ako pre firmy
- garantovaná nosnosť max. 50 kg
- 2x zosilnené ergonomické držadlá na ruky
- 2x zosilnené dno
- jednoduchá manipulácia
- k zloženiu nie sú potrebné lepiace pásky
- dá sa použiť zároveň ako úložná/archivačná krabica s možnosťou popísať ju
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 5VVL |
| farba | hnedá |
| objem obalu | 62 l |
| potlač | Smajlík info pole, návod |
| hmotnosť | 0,94 kg |
| nosnosť | 50 kg |
| množstvo na palete | 200 ks |
| ekologické | áno |
| na sťahovanie | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
3,77 €
3,62 €
3,32 €
3,13 €
3,02 €
KS 1003
Vonkajší rozmer: 657x363x395 mm
Vnútorný rozmer: 650x350x370 mm
- kvalitná krabica vhodná na sťahovanie tak pre domácnosť, ako pre firmy
- garantovaná nosnosť max. 50 kg
- 2x zosilnené ergonomické držadlá na ruky
- 2x zosilnené dno
- jednoduchá manipulácia
- k zloženiu nie sú potrebné lepiace pásky
- dá sa použiť zároveň ako úložná/archivačná krabica s možnosťou popísať ju
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 5VVL |
| farba | hnedá |
| objem obalu | 84 l |
| potlač | Smajlík info pole, návod |
| hmotnosť | 1,16 kg |
| nosnosť | 50 kg |
| množstvo na palete | 200 ks |
| ekologické | áno |
| na sťahovanie | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |