Krabica na sťahovanie 590x318x328 5VVL Smajlík
Nakúpte viac a ušetríte
od 5 ks
3,16 €/ks
sleva
0%
od 30 ks
3,03 €/ks
sleva
4%
od 60 ks
2,78 €/ks
sleva
12%
od 120 ks
2,62 €/ks
sleva
17%
od 500 ks
2,52 €/ks
sleva
20%
2,52 €
bez DPH
Skladom 2 505
ks.
Môžete mať: utorok 2. 6.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Krabica na sťahovanie 590x318x328 5VVL Smajlík
- kvalitná krabica vhodná na sťahovanie tak pre domácnosť, ako pre firmy
- garantovaná nosnosť max. 50 kg
- 2x zosilnené ergonomické držadlá na ruky
- 2x zosilnené dno
- jednoduchá manipulácia
- k zloženiu nie sú potrebné lepiace pásky
- dá sa použiť zároveň ako úložná/archivačná krabica s možnosťou popísať ju
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 595x330x350 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 590x318x328 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 5VVL |
| farba | hnedá |
| objem obalu | 62 l |
| potlač | Smajlík info pole, návod |
| hmotnosť | 0,94 kg |
| nosnosť | 50 kg |
| množstvo na palete | 200 ks |
| ekologické | áno |
| na sťahovanie | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Štandardné krabice s inovatívnym dizajnom, kvalitné dielenské spracovanie. „BAĽTE A ARCHIVUJTE S ÚSMEVOM“ Žiadne dodatočné popisy krabice – jednotnosť označenia zaručí prehľadnosť a rýchlosť pri manipulácii.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ponúkame sťahovacie krabice na sťahovanie bez starostí
Čítať viac
Ponúkame sťahovacie krabice pre bezpečné a efektívne sťahovanie.
Archivačné krabice pre firmy aj domácnosti
Čítať viac
Praktické rady, ako pohodlne archivovať alebo jednoducho len ukladať dôležité dokumenty aj domáce nevyhnutnosti.