Stretch fólia PREMIUM ručná
Veľmi kvalitné stretch fólie s garantovaným návinom.
- nadštandardný návin 285 m
- nízka prímes recyklátov, vysoká rozťažnosť
- ochrana pred nečistotami a vlhkosťou
- spevnenie celej palety s tovarom
- čierny variant na diskrétne balenie
Vlastnosti produktu
Šírka kotúča: 500 mm
Návin: 285 m
Produkt nájdete v kategóriách:
Varianty produktu
11,53 €
11,07 €
10,61 €
10,15 €
FS R 500 17 PR
- velmi kvalitná fólia
- garantovaný návin 285 m
- jednostranne priľnavé fólie
- vysoká rozťažnosť - až 150 %
- znížená spotreba na zabalenie palety
- výborná fixácia a ochrana tovaru na paletách
Ďalšie typy a farebné varianty nájdete v kategórii stretch fólie.
| šírka kotúča | 500 mm |
| návin | 285 m |
| materiál | polyethylen (LLDPE) |
| farba | transparentná |
| hrúbka materiálu | 17 µm |
| použitie | ručné |
| hmotnosť dutinky | 0,24 kg |
| hmotnosť fólie | 2,21 kg |
| prieťažnosť | 150% |
| colná nomenklatúra | 39211900 |
17,94 €
17,23 €
16,51 €
15,79 €
FS R 500 20 cer PR
- čierna fólia na diskrétne balenie
- obmedzuje vykrádanie zásielok
- prvotriedna fólia
- garantovaný návin 285 m
- jednostranne priľnavé fólie
- vysoká rozťažnosť - až 150 %
- znížená spotreba na zabalenie palety
- výborná fixácia a ochrana tovaru na paletách
- náhrada za pôvodný FS R 500 20 cer PS
Ďalšie typy a farebné varianty nájdete v kategórii stretch fólie.
| šírka kotúča | 500 mm |
| návin | 285 m |
| materiál | polyethylen (LLDPE) |
| farba | čierna |
| hmotnosť | 2,85 kg |
| hrúbka materiálu | 20 µm |
| použitie | ručné |
| hmotnosť dutinky | 0,24 kg |
| colná nomenklatúra | 39211900 |
16,18 €
15,54 €
14,89 €
14,24 €
FS R 500 23 PR
- prvotriedna fólia
- garantovaný návin 285 m
- jednostranne priľnavé fólie
- vysoká rozťažnosť - až 150 %
- znížená spotreba na zabalenie palety
- výborná fixácia a ochrana tovaru na paletách
- náhrada za pôvodný FS R 500 23 PS
Ďalšie druhy a farby nájdete v kategórii stretch fólie.
| šírka kotúča | 500 mm |
| návin | 285 m |
| materiál | polyethylen (LDPE) |
| farba | transparentná |
| hmotnosť | 3,25 kg |
| hrúbka materiálu | 23 µm |
| použitie | ručné |
| hmotnosť dutinky | 0,24 kg |
| hmotnosť fólie | 3,01 kg |
| colná nomenklatúra | 39211900 |
13,42 €
12,88 €
12,35 €
11,81 €
FS R 500 20 PR
- prvotriedna fólia
- garantovaný návin 285 m
- jednostranne priľnavé fólie
- vysoká rozťažnosť - až 150 %
- znížená spotreba na zabalenie palety
- výborná fixácia a ochrana tovaru na paletách
- náhrada za pôvodný FS R 500 20 PS
Ďalšie druhy a farby nájdete v kategórii stretch fólie.
| šírka kotúča | 500 mm |
| návin | 285 m |
| materiál | polyethylen (LLDPE) |
| farba | transparentná |
| hmotnosť | 2,85 kg |
| hrúbka materiálu | 20 µm |
| použitie | ručné |
| hmotnosť dutinky | 0,24 kg |
| colná nomenklatúra | 39211900 |