Stretch fólia ručná 500 mm / 23 µm / 285 m
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 ks
16,18 €/ks
sleva
0%
od 18 ks
15,54 €/ks
sleva
4%
od 30 ks
14,89 €/ks
sleva
8%
od 60 ks
14,24 €/ks
sleva
12%
14,24 €
bez DPH
Skladom 422
ks.
Môžete mať: utorok 2. 6.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Stretch fólia ručná 500 mm / 23 µm / 285 m
- prvotriedna fólia
- garantovaný návin 285 m
- jednostranne priľnavé fólie
- vysoká rozťažnosť - až 150 %
- znížená spotreba na zabalenie palety
- výborná fixácia a ochrana tovaru na paletách
- náhrada za pôvodný FS R 500 23 PS
Ďalšie druhy a farby nájdete v kategórii stretch fólie.
Vlastnosti produktu
| šírka kotúča | 500 mm |
| návin | 285 m |
| materiál | polyethylen (LDPE) |
| farba | transparentná |
| hmotnosť | 3,25 kg |
| hrúbka materiálu | 23 µm |
| použitie | ručné |
| hmotnosť dutinky | 0,24 kg |
| hmotnosť fólie | 3,01 kg |
| colná nomenklatúra | 39211900 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch