Teflónová tkanina pre zváračky
Náhradná teflónová tkanina pre zváračky v dĺžke od 200 mm do 600 mm s mimoriadnymi fyzikálno-mechanickými vlastnosťami, najmä tepelnou odolnosťou.
Teflónová tkanina slúži na obloženie zváracieho drôtiku a bráni pripaľovaniu zváraného materiálu.
- zdravotná neškodnosť
- vysoká odolnosť
Produkt nájdete v kategóriách:
Varianty produktu
1,33 €
| dĺžka | 220 mm |
| šírka | 40 mm |
| šírka zváracích čeľustí | 200 mm |
| typ | teflónová tkanina |
| určené pre stroj | KF 200 H/HC, PFS, SEALIT |
| colná nomenklatúra | 39209990 |
1,89 €
| dĺžka | 320 mm |
| šírka | 40 mm |
| šírka zváracích čeľustí | 300 mm |
| typ | teflónová tkanina |
| určené pre stroj | KF 200 H/HC, PFS, SEALIT |
| colná nomenklatúra | 39209990 |
2,16 €
| dĺžka | 420 mm |
| šírka | 40 mm |
| šírka zváracích čeľustí | 400 mm |
| typ | teflónová tkanina |
| určené pre stroj | KF 200 H/HC, PFS, SEALIT |
| colná nomenklatúra | 39209990 |
2,67 €
| dĺžka | 540 mm |
| šírka | 40 mm |
| šírka zváracích čeľustí | 500-520 mm |
| typ | teflónová tkanina |
| určené pre stroj | KF 200 H/HC, PFS, SEALIT |
| colná nomenklatúra | 39209990 |
10,58 €
SVA ND 016
- Náhradný diel pre zváračku PE fólií KF 600F .
| dĺžka | 620 mm |
| šírka | 200 mm |
| šírka zváracích čeľustí | 600 mm |
| typ | teflónová tkanina |
| určené pre stroj | KF 600 F, PFS, SEALIT |
| colná nomenklatúra | 39209990 |
3,84 €
SVA ND 315 V
- vhodné pre vákuovačky SilverCrest alebo MAXXO okrem vákuovačky typu Maxxo VM Master.
- iné šírky teflónových tkanín sú k dispozícii na požiadanie
| dĺžka | 350 mm |
| šírka | 15 mm |
| šírka zváracích čeľustí | 330 mm |
| typ | teflónová tkanina - samolepiaca |
| určené pre stroj | (vákuovačky) zn. SilverCrest, MAXXO |
| colná nomenklatúra | 39209990 |